• Dolar 4.5794
    Euro 5.3898
  • Gr Altın 190.02
    Bist 102.257
  • 18° İstanbul

Son Haberler

İttifakların ve partilerin pusuladaki yerleri belli oldu

Türkiye'nin Makinecileri'nden Almanya ve Rusya'ya çıkartma

Sahte güneş gözlüğü gözde kalıcı hasar bırakabilir!

Türk halkı yeterince süt içmiyor

Ramazan'da dişlerinizi daha uzun süre fırçalayın

Bursaspor'un borcu 425 milyon TL

İYİ Gençlik Bursa'da toplandı

İYİ Parti'nin İYİ Gençlik toplantısı, İYİ Gençlik Genel Başkanı Avukat Osman Ertürk Özel'in katılımı ile Bursa'da gerçekleştirildi.

İYİ Parti'de gençlik teşkilatlanmasının önemine ve Türkiye genelinde teşkilatlanma sürecinin geldiği noktayı anlatan ve İYİ gençlik'in parolasının millet ve mukaddesatlarına hürmet, Atatürk İlke ve  inkilaplarına, Cumhuriyet  ilkelerine bağlılık “olduğunu belirten Başkan Özel, “İYİ gençlik çok kısa bir süre içersinde toplumun her kesiminden katılan gençlerle yeni bir Türkiye'nin inşası için teşkilatlanma faaliyetlerini tamamlayarak, hem Türk gençliğinin sesi olacak, hemde Türk siyasi hayatında belirleyici unsur haline geleceğinin vurgusunu yaptı. 
   Özel, "Bizde Karacabey İYİ Gençlik ilçe teşkilatımız olarak, teşkilatlanmamızı en kısa zamanda tamamlayıp, sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayarak, İYİ gençlik için gündüz oturmadan,gece uyumadan çıktığımız bu yolda üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapacağız. Karacabey'de bütün genç arkadaşlarımızı İYİ Gençlik teşkilatımıza beklemekteyiz. "dedi.    
   İYİ Gençlik Karacabey ilçe teşkilatlanmasını, Karacabey İYİ Parti Kurucular Kurulu üyelerimiz Şevket Berberoğlu,Turgay Deniz ve Ozan Yaman gerçekleştirecekler.

Sağlık

MİGREN AĞRILARININ ESİRİ OLMAYIN !

Sağlık

D Vitamini Eksikliği Baharda Daha da Yorgun Hissettiriyor

Sağlık

BADEMİN 9 ÖNEMLİ FAYDASI

Sağlık

HUZURSUZ BAĞIRSAK BAŞ AĞRITIR!