Son Haberler

Üzüntüyü yenmenin başlıca yolları

KÜRESEL ISINMA ALARM VERİYOR

ESET, yılın en kötü şifrelerine dikkat çekiyor

Hepsiburada’nın başarı hikayesi Davos’ta konuşulacak

Dünya’nın İlk Instagram Korku Dizisi İçin Geri Sayım Başladı

UYKUSUZLUK GÖZ KAPAĞI SARKMASINA SEBEP OLUYOR

AK Gençler yemekte buluştu

AK Parti Karacabey İlçe Gençlik Kolları'nın Adem Coşkun başkanlığında yenilenen yönetimi ile eski yönetim yemekte buluştu.

AK Parti Karacabey İlçe Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi'nde Yakun Can görevini Adem Coşkun'a devretti. Adem Coşkun ile yenilenen yönetim önceki gün Coşkun Parkada'da İl koordinatörleri Fatih Ayaz ve Ömer Köroğlu, önceki dönem gençlik kolları başkanları Ahmet Gülsoy ve osman Özdemir ile eski yönetim  akşam yemeğinde bir araya geldi. 

   Gençler samimi ortamda bilgi alışverişinde bulunurken, AK Parti Karacabey İlçe Gençlik Kolları Başkanı Adem Coşkun tarafından eski gençlik kolları başkanı Yakup Can'a görev süresince yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı hediyeler takdim edildi.
   Koltuktan güç alan ve güce tamah eden çürümüş bir zihniyetin değil koltuğa güç vermeye niyet eden haklı bir duruşun mensubu olmaya çalıştıklarını ifade eden Yakup Can, " AK Parti benim için bir sevda, bir gaye, bir kutlu yol ve en önemlisi güzel dostlar edindiğim bir dava hareketidir.
   Reisimizin başlattığı bu kutlu yürüyüşte bir nefer olmayı ve yine bu güzel dava için çalışmayı nasip ettiği için Allah'a hamdolsun.
   Bu bayrak yarışında bana destek olan, yol arkadaşlarıma, değerli teşkilat üyelerime ayrıca teşekkür ediyorum."şeklinde konuştu.
   Şahsım olarak siyaset ve başkanlık yapmaktan ziyade beraber çalıştığımız arkadaşlara bir abi olmaya özen gösterdim. Kimseyi kırmamaya ve başkalarıyla kişisel bir yarışa girmemeye dikkat ettim.
   Coşkun, “AK Parti Gençlik Kolları olarak her geçen gün daha fazla büyüyoruz. Her gün sayımız artmaya devam ediyor. AK Parti Gençlik Kolları olarak, hep gençlerimizle iç içeyiz. Her zaman onların yanında olacağız."dedi.

Gündem

Özkan’a Çeşnigir’de yoğun ilgi

Gündem

Yozgat Görevinden istifa etti

Gündem

‘Halil İbrahim Sofrası’ buluşmaları devam ediyor

Gündem

Kimseyle beraber değiliz

Özkan’a Çeşnigir’de yoğun ilgi
Yozgat Görevinden istifa etti
‘Halil İbrahim Sofrası’ buluşmaları devam ediyor
Kimseyle beraber değiliz
Saadet belediyenin 3 yılını değerlendirdi
KİHMED STK'ları buluşturdu
Otoyol Karacabey’e güç katacak
Yoldan çıkan araç tarlaya uçtu
Sütaş’a anlamlı ödül
Zincirleme kaza 2 ölü 8 yaralı VİDEO HABER
BUSKİ’DEN SAYAÇLARA İZOLASYON UYARISI
Başhekim Balcı personelle tanıştı