• Dolar 4.8691
    Euro 5.6916
  • Gr Altın 194.95
    Bist 89571
  • 24° İstanbul

Son Haberler

​MÜZEYYEN SENAR'IN 100. YAŞI HARBİYE'DE KUTLANDI

Diş Boyu Kısalığının Çözümü Var!

Göz Sağlığı İçin Faydalı 6 Besin

‘Hayvanlara sevgimizi gösterelim'

Karacabey tek vücut oldu

Serinlemek için girdiği denizde kayboldu

AK Gençler yemekte buluştu

AK Parti Karacabey İlçe Gençlik Kolları'nın Adem Coşkun başkanlığında yenilenen yönetimi ile eski yönetim yemekte buluştu.

AK Parti Karacabey İlçe Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi'nde Yakun Can görevini Adem Coşkun'a devretti. Adem Coşkun ile yenilenen yönetim önceki gün Coşkun Parkada'da İl koordinatörleri Fatih Ayaz ve Ömer Köroğlu, önceki dönem gençlik kolları başkanları Ahmet Gülsoy ve osman Özdemir ile eski yönetim  akşam yemeğinde bir araya geldi. 

   Gençler samimi ortamda bilgi alışverişinde bulunurken, AK Parti Karacabey İlçe Gençlik Kolları Başkanı Adem Coşkun tarafından eski gençlik kolları başkanı Yakup Can'a görev süresince yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı hediyeler takdim edildi.
   Koltuktan güç alan ve güce tamah eden çürümüş bir zihniyetin değil koltuğa güç vermeye niyet eden haklı bir duruşun mensubu olmaya çalıştıklarını ifade eden Yakup Can, " AK Parti benim için bir sevda, bir gaye, bir kutlu yol ve en önemlisi güzel dostlar edindiğim bir dava hareketidir.
   Reisimizin başlattığı bu kutlu yürüyüşte bir nefer olmayı ve yine bu güzel dava için çalışmayı nasip ettiği için Allah'a hamdolsun.
   Bu bayrak yarışında bana destek olan, yol arkadaşlarıma, değerli teşkilat üyelerime ayrıca teşekkür ediyorum."şeklinde konuştu.
   Şahsım olarak siyaset ve başkanlık yapmaktan ziyade beraber çalıştığımız arkadaşlara bir abi olmaya özen gösterdim. Kimseyi kırmamaya ve başkalarıyla kişisel bir yarışa girmemeye dikkat ettim.
   Coşkun, “AK Parti Gençlik Kolları olarak her geçen gün daha fazla büyüyoruz. Her gün sayımız artmaya devam ediyor. AK Parti Gençlik Kolları olarak, hep gençlerimizle iç içeyiz. Her zaman onların yanında olacağız."dedi.

Sağlık

Yaz hamilelerine 9 altın öneri!

Sağlık

Yaz Aylarında Besin Zehirlenmelerine Dikkat

Sağlık

MİGREN AĞRILARININ ESİRİ OLMAYIN !

Sağlık

D Vitamini Eksikliği Baharda Daha da Yorgun Hissettiriyor