Son Haberler

Play-off'a bir adım kaldı

Mehmetçiğe anlamlı destek

Bursa’nın en büyük camisinin temelleri atıldı - VİDEO HABER

Büyükşehir de termik santrale karşı

Trafolar sosyal mesajlarla renkleniyor

BGC’den Vali Küçük’e ziyaret

Birlikspor'un maç geliri Mehmetçik Vakfı'na - VİDEO HABER

Spor Toto 3. Lig 3. Grup'ta mücadele eden Karacabey Birlikspor, Çarşamba günü Osmaniyespor ile evinde oynayacağı maçın gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacak.

Karacabey Birlikspor Kulüp Başkanı Uğur Koçak, yönetim kurulu olarak aldıkları karar neticesinde çarşamba günü saat 13.30'da Mustafa Fehmi Gerçeker Stadyumu'nda Osmaniyespor ile oynanacakları maçın gelirinin Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı'na bağışlanmasına karar verdiklerini belirterek, iyi bir bağış olması için bütün sporseverleri maça davet etti.
   Karacabey Birlikspor Başkanı Uğur Koçak ve yöneticiler, Karacabey Belediye Başkanı ve Karacabey Birlikspor Onursal Başkanı Ali Özkan'ı ziyaret ederek almış oldukları kararı iletti. Ziyarette konuşan Başkan Uğur Koçak, “ Çarşamba günü oynayacağımız Osmaniyespor maçının gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacağız. Taraftarlarımızın bu maçta stadı doldurmalarını istiyoruz. Hem bize destek olacaklar hem de Mehmetçiğimize destek olacaklar” şeklinde konuştu. 
   Karacabey Belediye Başkanı ve Karacabey Birlikspor Onursal Başkanı Ali Özkan ise, almış oldukları karar için kulüp yöneticilerine teşekkür etti. Özkan, “ Güzel bir haberin müjdesini Karacabey Birlikspor Başkanı Uğur Koçak ve yöneticilerden almış bulunuyorum. Bütün hemşerilerimizi hem Karacabey Birlikspor'a destek hem de Mehmetçiğe yapılan bu anlamlı jeste destek olmak noktasında Çarşamba günü oynanacak maça davet ediyorum. Bu güzel hareketten ötürü Kulüp Başkanımız Uğur Koçak'a ve kulüp yöneticilerine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Gündem

Özkan’a Çeşnigir’de yoğun ilgi

Gündem

Yozgat Görevinden istifa etti

Gündem

‘Halil İbrahim Sofrası’ buluşmaları devam ediyor

Gündem

Kimseyle beraber değiliz

Özkan’a Çeşnigir’de yoğun ilgi
Yozgat Görevinden istifa etti
‘Halil İbrahim Sofrası’ buluşmaları devam ediyor
Kimseyle beraber değiliz
Saadet belediyenin 3 yılını değerlendirdi
KİHMED STK'ları buluşturdu
Otoyol Karacabey’e güç katacak
Yoldan çıkan araç tarlaya uçtu
Sütaş’a anlamlı ödül
Zincirleme kaza 2 ölü 8 yaralı VİDEO HABER
BUSKİ’DEN SAYAÇLARA İZOLASYON UYARISI
Başhekim Balcı personelle tanıştı