• Dolar 4.5794
    Euro 5.3898
  • Gr Altın 190.02
    Bist 102.257
  • 18° İstanbul

Son Haberler

İttifakların ve partilerin pusuladaki yerleri belli oldu

Türkiye'nin Makinecileri'nden Almanya ve Rusya'ya çıkartma

Sahte güneş gözlüğü gözde kalıcı hasar bırakabilir!

Türk halkı yeterince süt içmiyor

Ramazan'da dişlerinizi daha uzun süre fırçalayın

Bursaspor'un borcu 425 milyon TL

Birlikspor'un maç geliri Mehmetçik Vakfı'na - VİDEO HABER

Spor Toto 3. Lig 3. Grup'ta mücadele eden Karacabey Birlikspor, Çarşamba günü Osmaniyespor ile evinde oynayacağı maçın gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacak.

Karacabey Birlikspor Kulüp Başkanı Uğur Koçak, yönetim kurulu olarak aldıkları karar neticesinde çarşamba günü saat 13.30'da Mustafa Fehmi Gerçeker Stadyumu'nda Osmaniyespor ile oynanacakları maçın gelirinin Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı'na bağışlanmasına karar verdiklerini belirterek, iyi bir bağış olması için bütün sporseverleri maça davet etti.
   Karacabey Birlikspor Başkanı Uğur Koçak ve yöneticiler, Karacabey Belediye Başkanı ve Karacabey Birlikspor Onursal Başkanı Ali Özkan'ı ziyaret ederek almış oldukları kararı iletti. Ziyarette konuşan Başkan Uğur Koçak, “ Çarşamba günü oynayacağımız Osmaniyespor maçının gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacağız. Taraftarlarımızın bu maçta stadı doldurmalarını istiyoruz. Hem bize destek olacaklar hem de Mehmetçiğimize destek olacaklar” şeklinde konuştu. 
   Karacabey Belediye Başkanı ve Karacabey Birlikspor Onursal Başkanı Ali Özkan ise, almış oldukları karar için kulüp yöneticilerine teşekkür etti. Özkan, “ Güzel bir haberin müjdesini Karacabey Birlikspor Başkanı Uğur Koçak ve yöneticilerden almış bulunuyorum. Bütün hemşerilerimizi hem Karacabey Birlikspor'a destek hem de Mehmetçiğe yapılan bu anlamlı jeste destek olmak noktasında Çarşamba günü oynanacak maça davet ediyorum. Bu güzel hareketten ötürü Kulüp Başkanımız Uğur Koçak'a ve kulüp yöneticilerine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Sağlık

MİGREN AĞRILARININ ESİRİ OLMAYIN !

Sağlık

D Vitamini Eksikliği Baharda Daha da Yorgun Hissettiriyor

Sağlık

BADEMİN 9 ÖNEMLİ FAYDASI

Sağlık

HUZURSUZ BAĞIRSAK BAŞ AĞRITIR!