• Dolar 4.5794
    Euro 5.3898
  • Gr Altın 190.02
    Bist 102.257
  • 18° İstanbul

Son Haberler

İttifakların ve partilerin pusuladaki yerleri belli oldu

Türkiye'nin Makinecileri'nden Almanya ve Rusya'ya çıkartma

Sahte güneş gözlüğü gözde kalıcı hasar bırakabilir!

Türk halkı yeterince süt içmiyor

Ramazan'da dişlerinizi daha uzun süre fırçalayın

Bursaspor'un borcu 425 milyon TL

Emektar bakkallara plaket - VİDEO HABER

Karacabey Belediyesi, ilçede bakkallık yaparak senelerdir ilçe halkına hizmet veren esnafı ödüllendirdi.

Bakkallar Bayiiler ve Büfeciler Esnaf Odası'na kayıtlı olan ve mesleklerinde belirli bir süreyi tamamlayan Hamza Dilek, Ayhan Kutku, Beytullah Akıncı, Adil Turhan, İsmail Selten, Hüseyin Türlin, Sinan Yılmaz, Orhan Özkan, Recep Çakır, Atilla Yalın, Mustafa Erdim, İsmail Altıparmak, Alaaddin Saygısever ve Bekir Genç'e Belediye Başkanı Ali Özkan tarafından plaket takdim edildi. 

   Belediye Başkanı Ali Özkan'ın makamında gerçekleşen törende, mesleğinde belli bir yaşı geçirmiş esnaflara Karacabey halkı adına plaket verildi. Özkan, "Karacabey Belediyesi olarak, Karacabey Belediye Başkanı sıfatıyla güzellikler şehri olarak tabir ettiğimiz Karacabey'imize değer katan, çeşitli meslek guruplarında uzun yıllar faaliyet gösteren değerli hemşerilerimize Karacabey halkı adına Karacabey Belediyesi olarak plaket takdim ediyoruz. Karacabey ilçe ekonomisine, istihdama ve hizmet verdikleri hemşerilerimize yaptıkları faaliyetlerden dolayı bütün vatandaşlarımıza yeri geldiğinde onları hatırladıklarımızı hissettirmek manasında bu plaketleri takdim ediyoruz. Bakkallar Bayiiler ve Büfeciler Esnaf Odası'na kayıtlı üyelere Karacabey halkı adına bu plaketleri takdim ediyoruz. Bugüne kadar yapmış olduğunuz hizmetler için kendilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
   Belediye Başkanı Ali Özkan'a teşekkür eden Bakkallar Bayiiler ve Büfeciler Esnaf Odası Başkanı İsmail Altıparmak, “ Bu plaketler esnafımıza verilen değeri gösteriyor. Bu jest benim için çok önemliydi. Belediye Başkanımız Ali Özkan'a teşekkür ediyorum” dedi.
   Konuşmaların ardından Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan tarafından bakkallara plaket takdim edildi.

Sağlık

MİGREN AĞRILARININ ESİRİ OLMAYIN !

Sağlık

D Vitamini Eksikliği Baharda Daha da Yorgun Hissettiriyor

Sağlık

BADEMİN 9 ÖNEMLİ FAYDASI

Sağlık

HUZURSUZ BAĞIRSAK BAŞ AĞRITIR!