Son Haberler

Play-off'a bir adım kaldı

Mehmetçiğe anlamlı destek

Bursa’nın en büyük camisinin temelleri atıldı - VİDEO HABER

Büyükşehir de termik santrale karşı

Trafolar sosyal mesajlarla renkleniyor

BGC’den Vali Küçük’e ziyaret

Garnizon Komutanı Suriye'ye gidiyor

Karacabey Garnizon Komutanı Binbaşı Erdal Özköroğlu, ay sonunda operasyona destek olmak amacıyla Suriye'de görevlendirildi.

Geçtiğimiz Cumartesi günü Karacabey'de Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin'de terör örgütü PKK/PYD'lilere yönelik sürdürdüğü 'Zeytin Dalı Harekatı'na ve Mehmetçiğe destek olmak amacıyla yürüyüş yapıldı.

   Teröre lanet, Mehmetçiğimize destek sloganları eşliğinde Cumhuriyet alanına kadar devam eden yürüyüş Cumhuriyet alanında konuşmalarla devam etti. Karacabey Kaymakamı Dr. Yusuf Gökhan Yolcu, ilçede 3 yıldır Garnizon Komutanı olarak görev yapan Binbaşı Erdal Özköroğlu'nun ay sonunda operasyona destek olmak amacıyla Suriye'de görevlendirildiğini söyledi.  
   Yolcu, "Kendisine hayırlı yolculuklar, başarılar diliyoruz. Uluslararası hukuktan kaynaklanan haklarımızı ve Türkiye'nin istikbalini, istiklalini korumak amacıyla, sınırlarımızın dışında Afrin'de kahramanca mücadele eden Mehmetçiğimize desteklerimizi iletmek amacıyla böyle bir organizasyon tertipledik. Allah onların yar ve yardımcısı olsun. Allah muzaffer eylesin. 81 milyon milletimizin desteği ile yürütülen bu operasyon bugün Afrin'de yarın menbiç'te ve ilerleyen günlerde de gerek görülen yerlerde devam edecek. 
   İnşallah ayakları taşa değmeden, tırnaklarına zarar gelmeden tüm Mehmetçiğimizin ülkemize başarı ile dönmesini temenni ediyoruz. " şeklinde konuştu.
 

Gündem

Özkan’a Çeşnigir’de yoğun ilgi

Gündem

Yozgat Görevinden istifa etti

Gündem

‘Halil İbrahim Sofrası’ buluşmaları devam ediyor

Gündem

Kimseyle beraber değiliz

Özkan’a Çeşnigir’de yoğun ilgi
Yozgat Görevinden istifa etti
‘Halil İbrahim Sofrası’ buluşmaları devam ediyor
Kimseyle beraber değiliz
Saadet belediyenin 3 yılını değerlendirdi
KİHMED STK'ları buluşturdu
Otoyol Karacabey’e güç katacak
Yoldan çıkan araç tarlaya uçtu
Sütaş’a anlamlı ödül
Zincirleme kaza 2 ölü 8 yaralı VİDEO HABER
BUSKİ’DEN SAYAÇLARA İZOLASYON UYARISI
Başhekim Balcı personelle tanıştı