• Dolar 4.5794
    Euro 5.3898
  • Gr Altın 190.02
    Bist 102.257
  • 18° İstanbul

Son Haberler

İttifakların ve partilerin pusuladaki yerleri belli oldu

Türkiye'nin Makinecileri'nden Almanya ve Rusya'ya çıkartma

Sahte güneş gözlüğü gözde kalıcı hasar bırakabilir!

Türk halkı yeterince süt içmiyor

Ramazan'da dişlerinizi daha uzun süre fırçalayın

Bursaspor'un borcu 425 milyon TL

Garnizon Komutanı Suriye'ye gidiyor

Karacabey Garnizon Komutanı Binbaşı Erdal Özköroğlu, ay sonunda operasyona destek olmak amacıyla Suriye'de görevlendirildi.

Geçtiğimiz Cumartesi günü Karacabey'de Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin'de terör örgütü PKK/PYD'lilere yönelik sürdürdüğü 'Zeytin Dalı Harekatı'na ve Mehmetçiğe destek olmak amacıyla yürüyüş yapıldı.

   Teröre lanet, Mehmetçiğimize destek sloganları eşliğinde Cumhuriyet alanına kadar devam eden yürüyüş Cumhuriyet alanında konuşmalarla devam etti. Karacabey Kaymakamı Dr. Yusuf Gökhan Yolcu, ilçede 3 yıldır Garnizon Komutanı olarak görev yapan Binbaşı Erdal Özköroğlu'nun ay sonunda operasyona destek olmak amacıyla Suriye'de görevlendirildiğini söyledi.  
   Yolcu, "Kendisine hayırlı yolculuklar, başarılar diliyoruz. Uluslararası hukuktan kaynaklanan haklarımızı ve Türkiye'nin istikbalini, istiklalini korumak amacıyla, sınırlarımızın dışında Afrin'de kahramanca mücadele eden Mehmetçiğimize desteklerimizi iletmek amacıyla böyle bir organizasyon tertipledik. Allah onların yar ve yardımcısı olsun. Allah muzaffer eylesin. 81 milyon milletimizin desteği ile yürütülen bu operasyon bugün Afrin'de yarın menbiç'te ve ilerleyen günlerde de gerek görülen yerlerde devam edecek. 
   İnşallah ayakları taşa değmeden, tırnaklarına zarar gelmeden tüm Mehmetçiğimizin ülkemize başarı ile dönmesini temenni ediyoruz. " şeklinde konuştu.
 

Sağlık

MİGREN AĞRILARININ ESİRİ OLMAYIN !

Sağlık

D Vitamini Eksikliği Baharda Daha da Yorgun Hissettiriyor

Sağlık

BADEMİN 9 ÖNEMLİ FAYDASI

Sağlık

HUZURSUZ BAĞIRSAK BAŞ AĞRITIR!