• Dolar 4.5791
    Euro 5.3899
  • Gr Altın 190.15
    Bist 102.257
  • 18° İstanbul

Son Haberler

İttifakların ve partilerin pusuladaki yerleri belli oldu

Türkiye'nin Makinecileri'nden Almanya ve Rusya'ya çıkartma

Sahte güneş gözlüğü gözde kalıcı hasar bırakabilir!

Türk halkı yeterince süt içmiyor

Ramazan'da dişlerinizi daha uzun süre fırçalayın

Bursaspor'un borcu 425 milyon TL

Güreşçilerimiz Türkiye finallerinde

20-21 Nisan 2018 tarihlerinde Yalova'da yapılan 17-18 yaş okullar arası gurup müsabakalarına katılan Karacabeyli güreşçilerimiz 5 siklette Türkiye finallerinde mindere çıkma hakkını elde etti.

Konu ile ilgili olarak bilgi veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü S.Ayhan Sağlam, "Okullar arası müsabakalarda Türkiye’nin genelinde önce İl şampiyonaları daha sonra grup şampiyonaları ve en sonunda Türkiye finalleri organize edilmektedir.
   Yalova da yapılan gurup şampiyonasında İstanbul-Çanakkale-Bursa-Düzce-Sakarya- Tekirdağ-Bolu-Kocaeli-Yalova ve Balikesir illerinin şampiyonları mindere çıktı ve son derece çekişmeli müsabakalar gerçekleşti. Yarışmalar sonucunda Bursa ili 11 sporcu ile Türkiye finallerine katılma şansı elde ederken ilçemiz adına sevindirici taraf ise bu sporcuların 5 tanesinin ilçemizden çıkması oldu. Gençlerimiz 2-4 mayıs 2018 tarihlerinde Bursa Yapılacak Türkiye finallerinde mindere çıkacaklardır. Başarılarından dolayı pehlivanlarımızı kutluyor kafile başkanlığı ve antrenörleri Ali Varol'u tebrik ediyorum.
   Bu vesile ile bütün müsabakalarda son derece uyumlu çalıştığımız İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve gençlerimizin müsabaka yerlerine ulaşımını sağlayan Belediye başkanlığımıza teşekkür ediyoruz."
TÜRKİYE FİNALLERİNE KALAN GÜREŞÇİLERİMİZ
46 kg.  Nimetullah Özkeklik - Sadık Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 46 kg.  Kürşat Balaban - Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,
55 kg.  Burak Ergün  - Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 60 kg.  Yusuf Taşdemir - Çıraklık Mesleki Eğitim Merkezi, 120 kg. Emre Akkoyunlu     Özel Uğur Lisesi.

Sağlık

MİGREN AĞRILARININ ESİRİ OLMAYIN !

Sağlık

D Vitamini Eksikliği Baharda Daha da Yorgun Hissettiriyor

Sağlık

BADEMİN 9 ÖNEMLİ FAYDASI

Sağlık

HUZURSUZ BAĞIRSAK BAŞ AĞRITIR!