Son Haberler

Play-off'a bir adım kaldı

Mehmetçiğe anlamlı destek

Bursa’nın en büyük camisinin temelleri atıldı - VİDEO HABER

Büyükşehir de termik santrale karşı

Trafolar sosyal mesajlarla renkleniyor

BGC’den Vali Küçük’e ziyaret

Karacabey'den Mehmetçiğe tam destek -VİDEO HABER

Karacabey'de, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin'de terör örgütü PKK/PYD'lilere yönelik sürdürdüğü 'Zeytin Dalı Harekatı'na ve Mehmetçiğe destek olmak amacıyla yürüyüş yapıldı.

   Afrin'de düzenlenen Zeytin Dalı operasyonu kapsamında, başarılı bir süreç yöneterek göğsümüzü kabartan Mehmetçik için destek yürüyüşüne Karacabey'de yoğun katılım sağlandı. Bu doğrultuda binlerce Karacabeyli, Türk Silahlı Kuvvetlerine destek olmak amacıyla ellerine aldıkları Türk bayraklarına zeytin dalı takarak mehteran eşliğinde yürüyüşe katıldı.

   İlçenin girişinde bulunan Mustafa Fehmi Gerçeker Stadyumu önünden başlayan yürüyüş Cumhuriyet alanına tamamlandı. Cumhuriyet alanında toplanan kalabalık teröre lanet, Mehmetçiğimize destek yönünde sloganlar attı.

   Karacabey Kaymakamı Dr. Yusuf Gökhan Yolcu, "Uluslararası hukuktan kaynaklanan haklarımızı ve Türkiye'nin istikbalini, istiklalini korumak amacıyla, sınırlarımızın dışında Afrin'de kahramanca mücadele eden Mehmetçiğimize desteklerimizi iletmek amacıyla böyle bir organizasyon tertipledik. Allah onların yar ve yardımcısı olsun. Allah muzaffer eylesin. 81 milyon milletimizin desteği ile yürütülen bu operasyon bugün Afrin'de yarın menbiç'te ve ilerleyen günlerde de gerek görülen yerlerde devam edecek. İnşallah ayakları taşa değmeden, tırnaklarına zarar gelmeden tüm Memetçiğimizin ülkemize başarı ile dönmesini temenni ediyoruz.

   Bu arada Karacabey'de 3 yıldır İlçe Jandarma Komutanı olarak görev yapan Binbaşı Erdal Özköroğlu, ay sonunda operasyona destek olmak amacıyla Suriye'de görevlendirildi. Kendisine başarılar diliyoruz. " şeklinde konuştu.

   Mehmeçiğimiz sınırlarımızın ötesinde Türkiye Cumhuriyeti Devleti sınırlarında bizler rahatça yaşayalım diye canları pahasına mücadele ettiğini ifade eden Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, “Mehmetçiğimiz caları pahasına orada savaşırken, bizlerde Karacabeyliler olarak gönüllerimizin dualarımızın onlarla birlikte olmasını ifade etmek için sizlerin değerli katılımları ile bu organizasyonu gerçekleştirdik. Cenabı Allah Mehmeçiğimizin yar ve yardımcısı olsun. Cenabı Allah onları muhafaza buyursun. Onların ayaklarına taş değdirmesin. Sağ salim vatanlarına, memleketlerine, ana balarına, eş ve çocuklarına inşallah en kısa sürede kavuştursun."dedi.

   Karacabeyli halk şairi Erdoğan Yücekaya ise Cumhuriyet alanındaki törende Mehmeçiğe hitaben şiir okudu.

Gündem

Özkan’a Çeşnigir’de yoğun ilgi

Gündem

Yozgat Görevinden istifa etti

Gündem

‘Halil İbrahim Sofrası’ buluşmaları devam ediyor

Gündem

Kimseyle beraber değiliz

Özkan’a Çeşnigir’de yoğun ilgi
Yozgat Görevinden istifa etti
‘Halil İbrahim Sofrası’ buluşmaları devam ediyor
Kimseyle beraber değiliz
Saadet belediyenin 3 yılını değerlendirdi
KİHMED STK'ları buluşturdu
Otoyol Karacabey’e güç katacak
Yoldan çıkan araç tarlaya uçtu
Sütaş’a anlamlı ödül
Zincirleme kaza 2 ölü 8 yaralı VİDEO HABER
BUSKİ’DEN SAYAÇLARA İZOLASYON UYARISI
Başhekim Balcı personelle tanıştı