• Dolar 4.8253
    Euro 5.6086
  • Gr Altın 188.81
    Bist 93002
  • 26° İstanbul

Felçli vatandaşa yardım eli - Video Haber

Karacabey Belediyesi tarafından, ilçe halkının istek ve taleplerini doğrudan kayıt altına alarak çözüm üretmek amacıyla oluşturulan “Mobil Başkan Ekibi'', gerçekleştirdiği mahalle ziyaretleri kapsamında, Mecidiye Mahallesi'nde yaşayan ve 2 yıldır felçli bir şekilde yaşamını sürdüren Saime Keçeci'ye (78) ulaştı.

‘Yeşildere Barajı büyük fayda sağlayacak'

Dsi 1. (Bursa) Bölge Müdürü Hayati Çelenk, Karacabey'in Gölecik Barajı'nın ardından Yeşildere Barajı'nda da incelemelerde bulundu. 

‘Coşku ve heyecan kalbimizi titretti'

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman,  Bursalıların 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde tek yürek haline gelerek, bir kez daha demokrasiye bağlılığını ortaya koyduğunu söyledi. 

ADD genel başkanından Karacabey'e ziyaret

Akıllı Tarım TIR'ı bugün Karacabey'de

OYAK Grubu şirketlerinden Hektaş, çiftçileri geleceğe hazırlama, milli tarımı güçlendirme ve dünyayla rekabet gücünü artırma hedefiyle akıllı tarım seferberliği başlattı. İstanbul'dan yola çıkan Hektaş'ın Akıllı Tarım TIR'ı, projenin ikinci durağı olan Bursa'da çiftçiler olurken, bir sonraki durağı ise 19 Temmuz'da Bursa Karacabey olacak.

İlk maç Ankara Adliyespor'la

TFF 3. Lig'de 2018-2019 sezonu fikstür çekimi yapıldı. Karacabey Birlikspor ilk maçını 2 Eylül'de Ankara Adliyespor'la oynayacak.

Boğaz yolunda ‘set' gerginliği!

Karacabey'in tatil beldesi Yeniköy yolu üzerinde bulunan Boğazköy'de, araçların yavaşlaması için yola yapılan setler, şikayet üzerine sökülmek istenince köylüler ve belediye ekipleri arasında gerginliğe neden oldu.

Birlikspor'a genç stoper

Spor Toto 3. Lig takımlarından Karacabey Birlikspor, Bodrumspor'dan stoper Mehmet Albayrak'ı transfer etti.