• Dolar 4.0643
    Euro 4.9241
  • Gr Altın 172.15
    Bist 107.015
  • 15° İstanbul

Güreşçilerimiz Türkiye finallerinde

20-21 Nisan 2018 tarihlerinde Yalova'da yapılan 17-18 yaş okullar arası gurup müsabakalarına katılan Karacabeyli güreşçilerimiz 5 siklette Türkiye finallerinde mindere çıkma hakkını elde etti.

Metroda ikinci indirim müjdesi - Video Haber

Uludağ Üniversitesi Maliye Topluluğu'nun organize ettiği '20. Yılında Maliye Günleri' kapsamında düzenlenen seminere, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş konuşmacı olarak katıldı.

Gıda üretiminde kalite artacak - Video Haber

BESAŞ koordinatörlüğünde yürütülen 'Fırıncılık Sektöründeki Genç (18-26) İstihdamının Artırılması' isimli projenin eğitim toplantısına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, fırıncılarla bir araya geldi.

Bursa Model Fabrika 2018'de hazır

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cüneyt Şener, kurulum çalışmalarına başladıkları Bursa Uygulamalı KOBİ Verimlilik Eğitim Merkezi (Model Fabrika) projesini yıl sonuna kadar tamamlamayı hedeflediklerini söyledi.

Dana fiyatına koç satın aldı

Bandırma'da bulunan Koyunculuk Enstitüsü'nde düzenlenen açık arttırmada en pahalı koçu Karacabey'de bir üretici 14 bin 100 lira vererek satın aldı.

En büyük bilim festivali başlıyor

Büyükşehir Belediyesi ve Bursa, Eskişehir, Bilecik, Kalkınma Ajansı (BEBKA) işbirliğinde gerçekleştirilen ‘7. Türk Hava Yolları Science Expo 2018', TÜYAP Fuar Merkezi'nde düzenlenecek törenle start alacak.

Ay'dan 'Çocuk Eğitimi' konferansı

Özkan'dan KTSO ve Ticaret Borsası'na ziyaret

Yeni yönetim kurullarının hayırlı olması dileğinde bulunan Ali Özkan, tüm sivil toplum kuruluşları ile her zaman dayanışma içinde olmaya devam edeceklerini söyledi.