• Dolar 4.0647
    Euro 4.9221
  • Gr Altın 172.15
    Bist 107.015
  • 15° İstanbul

Son Haberler

İnternetten gelen 8 hastalık

Ekşiden sonra bir bardak ılık su...

Bursa-Rusya işbirliği ziyareti - Video Haber

Öğrenciler Bursa'ya hayran oldu - Video Haber

Güreşçilerimiz Türkiye finallerinde

Metroda ikinci indirim müjdesi - Video Haber

KTSO Yönetim Kurulu belirlendi

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası'nda (KTSO) 7 Nisan 2018 Cumartesi günü yapılan Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği seçimlerinin ardından, 14 Nisan 2018 Cumartesi günü de Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri ile Genel Kurul Delegesi ve Disiplin Kurulu Üyeleri seçimleri yapıldı.

Karacabey İlçe Seçim Kurulu gözetiminde gerçekleştirilen seçimlerde Naci Güncü yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığı'na seçilirken Gökhan Tüydeş, Sezgin Parlaklar, Vahap Aka ve Adnan Sinemce  Yönetim Kurulu üyesi olarak belirlendiler.
   Karacabey TSO'nın yeni dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı'na seçilen Naci Güncü seçimlerin ardından yaptığı açıklamada, “7 Nisan Cumartesi günü üyelerimizin yoğun katılımıyla bir seçim gerçekleştirdik. Seçimlere katılan üyelerimize teşekkür ediyorum. Seçim sürecinde istemeyerek de olsa gönlünü kırdıklarımız olduysa onlardan da özür diliyorum. Odamız Başkanlığına aday olan Sayın Muhammer Üstündağ'ı da tebrik ediyorum.   KTSO için bundan sonrası önemli; seçimleri hayırlısı ile bitirdik ve 19 kişilik Meclis ve 5 kişilik Yönetim Kurulumuz oluştu. Bizim sloganımız “El Ele Geleceğe” ve bu slogan doğrultusundan tüm arkadaşlarımızla elimizi taşın altına koyarak KTSO'nun kurumsal kimliğine yakışan çalışmalara devam edeceğiz. Karacabey Ticaret ve Sanayi Odasını ve Karacabey ekonomisini daha üst seviyelere çıkarmak için gayretle hep birlikte çalışacağız. Öncelikli projelerimiz arasında olan Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki Eğitim Merkezi projemizi kısa zamanda tamlayacağız. 
   Seçimlerimize katılan, desteklerini gösteren, tebrik eden herkese sonsuz şükranlarımı sunarım” dedi.

Sağlık

D Vitamini Eksikliği Baharda Daha da Yorgun Hissettiriyor

Sağlık

BADEMİN 9 ÖNEMLİ FAYDASI

Sağlık

HUZURSUZ BAĞIRSAK BAŞ AĞRITIR!

Sağlık

METABOLİZMA HIZLANDIRMAK YAŞLANDIRIYOR !