• Dolar 4.5781
    Euro 5.3912
  • Gr Altın 190.12
    Bist 102.257
  • 18° İstanbul

Son Haberler

İttifakların ve partilerin pusuladaki yerleri belli oldu

Türkiye'nin Makinecileri'nden Almanya ve Rusya'ya çıkartma

Sahte güneş gözlüğü gözde kalıcı hasar bırakabilir!

Türk halkı yeterince süt içmiyor

Ramazan'da dişlerinizi daha uzun süre fırçalayın

Bursaspor'un borcu 425 milyon TL

Siyaset Akademisi'nde sınav heyecanı

AK Parti İl Başkanlığı tarafından bu yıl '1919'dan 2019'a Milletin Emrinde Aydınlık Geleceğe' ana temasıyla gerçekleştirilen Siyaset Akademisi'nde sekiz hafta süren derslerin ardından kursiyerler gerçekleştirilen sınavda bilgilerini sınadı.

   AK Parti AR-GE Başkanlığı tarafından Türkiye genelinde gerçekleştirilen Siyaset Akademisi'nde sınav heyecanı yaşandı. Bu yıl 630 resmi başvuru ile rekor kırılan Bursa Siyaset Akademisi'nde kursiyerler, birbirinden değerli konukların bilgi yüklü dersleri ile tamamlanan derslerin ardından bilgilerini sınadı. Sekiz hafta süren dersler ve 4 saatlik online eğitimle kursiyerler, günlük hayatlarına kolaylık sağlayacak pratik bilgilerin yanı sıra, genel kültür, siyaset, ülke ve dünya gündemi ile ilgili interaktif derslerle yüklü bir akademiyi tamamladı. Sınavın ardından tüm kursiyerlere katılım sertifikası ve Türkiye genelinde dereceye girenlere ödüller verilecek. 
   Konu hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, sınava giren tüm kursiyerlere başarılar diledi. Başkan Salman, 630 resmi başvuru ile Türkiye rekoru kıran ve sekiz hafta süren derslerin tümüne yoğun ilgi gösteren kursiyerlere teşekkür etti. 

Sağlık

MİGREN AĞRILARININ ESİRİ OLMAYIN !

Sağlık

D Vitamini Eksikliği Baharda Daha da Yorgun Hissettiriyor

Sağlık

BADEMİN 9 ÖNEMLİ FAYDASI

Sağlık

HUZURSUZ BAĞIRSAK BAŞ AĞRITIR!