• Dolar 4.0795
    Euro 5.0103
  • Gr Altın 175.26
    Bist 110.932
  • 10° İstanbul

Son Haberler

Sırtüstü yatmak bel ağrısı sebebi

Haydi çocuklar tiyatroya

CHP'li İrgil: Seçime gitmese dert olacaktı

Korsan araçlara sıkı denetim

Çocuklara özel 'yüzme şenliği'

Mali'den Bursa'ya dostluk köprüsü - Video Haber

Sorunlar birinci ağızdan dinleniyor

Başkan Özkan, mahalle kahvesinde kurulan sofrada, vatandaşların sorun ve çözüm önerilerini dinleyip titizlikle not alırken, vatandaşlar da mahallelerine kadar gelerek, sorunlarının birinci ağızdan dinlenmesinden duydukları memnuniyeti ifade etti.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçenin dört bir yanını mahalle mahalle gezerek, ‘Halil İbrahim Sofrası’ etkinliklerine ara vermeden devam ediyor.
   Başkan Ali Özkan, vatandaş sorunlarının yerinde yapılan yüz yüze görüşmelerle belirlenip, çözüm yollarının ‘ortak akıl’ ile bulunmasını hedefleyen etkinliklere, önceki gün Cambaz Mahallesi’nde devam etti.
   Cambaz Camii’nde kılınan sabah namazı sonrası, mahalle kahvesinde kurulan sofrada vatandaşlarla aynı masayı paylaşan Başkan Ali Özkan, mahalle sakinlerinin sorun ve çözüm önerilerini birebir dinledi.
Merkez-kırsal ayırt etmiyoruz
   Ziyaretlerde konuşan Başkan Ali Özkan, “Belediye olarak, Halil İbrahim Sofrası ismini verdiğimiz vatandaş buluşmalarında, merkez - kırsal ayırt etmeden; kahvehanelerde, camilerde bu toplantıları gerçekleştiriyoruz. Karacabey Belediyesi'nden herhangi bir talebiniz, isteğiniz, sıkıntınız varsa onları dinlemeye, sizlerle beraber değerlendirmeye ve çözüm yollarını geliştirmeye her zaman hazırız. Bunu geliştirerek sürdürme konusunda da son derece kararlıyız” dedi.
Başkan Özkan’ı ağırlamaktan gurur duyduk
   Belediye Başkanı Ali Özkan ile aynı masayı paylaşmaktan ve sorunlarını yüz yüze aktarma fırsatı bulmaktan dolayı duydukları memnuniyeti aktaran Cambaz Mahallesi sakinleri de; “Büyükşehir Yasası ile mahalle statüsüne kavuşmamız ve modern belediyecilik imkânlarından faydalanmamız, mahallemize çok önemli katkılar sağlıyor. Bununla yanında, yetkililerin de bu tip çalışmalar kapsamında mahallemize gelerek, taleplerimizi birebir dinlemesinden büyük gurur duyduk” şeklinde konuştu.

Sağlık

D Vitamini Eksikliği Baharda Daha da Yorgun Hissettiriyor

Sağlık

BADEMİN 9 ÖNEMLİ FAYDASI

Sağlık

HUZURSUZ BAĞIRSAK BAŞ AĞRITIR!

Sağlık

METABOLİZMA HIZLANDIRMAK YAŞLANDIRIYOR !