by cotton giyim mağazaları, karacabey kadın giyim, karacabey erkek giyim

Belediye'den eğitimcilere vefa

50 yılı aşkın süredir hizmet eden esnafına plaket vererek onurlandıran…

02 Aralık 2017 Cumartesi tarihinde eklendi.
Yazı Boyutu
A
Belediye'den eğitimcilere vefa

50 yılı aşkın süredir hizmet eden esnafına plaket vererek onurlandıran Karacabey Belediyesi, ilçede uzun süre görev yapan öğretmelerle bir araya geldi.

YASİN KESKİN

Karacabey Belediyesi tarafından verilen yemekte öğretmenlerle bir araya gelen Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan tarafından uzun süre ilçede görev yapan eğitimcilereplaket takdim edildi.


   Başkan Ali Özkan konuşmasında, "Karacabey Belediyesi olarak ilçe halkına hizmet eden ve bize değer katan esnaf büyüklerimizi çeşitli vesilelerle ziyaret ediyor ve plaket veriyoruz. Bunu o meslek gruplarla ilgili organizasyonlar zamanına denk getiriyoruz. Eğitimcilerle ilgili de 24 Kasım öğretmenler günü sonrasına denk getirdik. Öğretmenler gününüzü tekrardan kutluyorum. Karacabey'imize ve ilçe eğitimine verdiğiniz katkılardan dolayı Karacabey halkı adına hepinize teşekkür ediyorum. Eğitim kurumlarıyla biz Karacabey Belediyesi olarak her zaman iletişim halindeyiz. Bize gelen talepleri elimizden geldiğince yapmaya çalışıyoruz. Her hafta da minik öğrencilerimizle bir araya gelerek onlarla birlikte kitap okuyoruz” ifadelerini kullandı.

   Emekli eğitimcilerden Şenay Yılmaz ise, “ Bu çalışma temposunda bize de zaman ayırdığı için Başkanımıza teşekkür ediyorum. Kendisini senelerdir tanırım. Her zaman halkla iç içe ve halkla beraber. İyi ve kötü günlerde hep yanımızda olduğu için Belediye Başkanımız Ali Özkan'a şükranlarımı sunuyorum” dedi.

   Konuşmaların ardında Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan tarafından Karacabey'de senelerdir eğitim vererek emekliye ayrılan öğretmenlere plaket takdim edildi.


390 kez okundu.

Facebook'ta Paylaş

BENZER HABERLER

Benzer haber bulunamadı.
ANKET

Karacabey'in harekete geçirilmesi gereken potansiyeli hangisidir?

Tarım

Turizm

Eğitim

Spor

Sanayi


VİDEO GALERİ