by cotton giyim mağazaları, karacabey kadın giyim, karacabey erkek giyim

“Kudüs özgür değilse dünya tutsaktır!”

Türkiye Gençlik Vakfı Karacabey İlçe Temsilciliği ABD yönetiminin Kudüs’ü İsrail’in…

07 Aralık 2017 Perşembe tarihinde eklendi.
Yazı Boyutu
A
“Kudüs özgür değilse dünya tutsaktır!”

Türkiye Gençlik Vakfı Karacabey İlçe Temsilciliği ABD yönetiminin Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıma yolundaki adımlarına karşı basın açıklaması gerçekleştirdi.

AYHAN FİDAN

Tüm yurtta Türkiye Gençlik Vakfı  (TÜGVA) temsilciliklerinde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen açıklamalar öğle namazı çıkışında Karacabey’de Ulu Camii bahçesinde gerçekleştirildi.


   Basın açıklamasına: Türkiye Gençlik Vakfı Karacabey İlçe Temsilcisi Hakan Kılıç, STK’lar, okul müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

   Türkiye Gençlik Vakfı Karacabey İlçe Temsilcisi Hakan Kılıç tarafından yapılan açıklamada;

   “Her geçen gün İslam Coğrafyası küresel sömürü düzeninin kıskacında kan gölüne çevrilmektedir. Dün kendini muasır medeniyetler seviyesinde gören avrupanın merkezinde Bosna’da yaşanan soykırım hafızalarımızda taze iken; Suriye de her gün bir insanlık dramı yaşanırken; Arakan da naklen soykırımlarda kimyasal silahlarla masum çocuklar ve kadınlar katledilirken; milyonlarca insan yerlerinden yurtlarından ayrılmak zorunda kalmıştır.Silahların menşei dünyanın kan emici vampirleri olan sömürgeci ülkeler arasında değişirken; ölenlerin hep savunmasız Müslümanlar olduğu açık bir şekilde görülmektedir.Aziz milletimiz, değerli basın mensupları bir yandan gönül coğrafyamıza ölümler yağdırılırken, bir yandan da kutsallarımız çiğnenip, topraklarımıza el uzatılmaktadır. Hadsizliğin geldiği son nokta olarak siyonizmin bu devirde ki kullanışlı piyonu Trump aracılığıyla ilk kıblemiz Kudüs’ümüzü işgalci İsraillilerin siyonist emelleri doğrultusunda başkent ilan etme cür’etinde bulunmuşlardır.Kendilerini dünyanın efendisi, dünyanın diğer kalanını da kölesi olarak gören; kendisinden başka yaşam hakkı tanımayan bencil, vahşi ve saldırgan medeniyetin mensuplarını insanlığa davet ediyoruz.Dünya var oldukça yer yüzü bizimdir, Kudüs bizimdir” denildi.

   Açıklama sonrasında açıklamasında Türkiye Gençlik Vakfı Karacabey İlçe Temsilcisi Hakan Kılıç katılarak destek olanlara teşekkür etti.


231 kez okundu.

Facebook'ta Paylaş

BENZER HABERLER

Benzer haber bulunamadı.
ANKET

Karacabey'in harekete geçirilmesi gereken potansiyeli hangisidir?

Tarım

Turizm

Eğitim

Spor

Sanayi


VİDEO GALERİ