by cotton giyim mağazaları, karacabey kadın giyim, karacabey erkek giyim

Mudanya Belediyesi Operasyon

Bursa'nın Mudanya ilçesinde aralarında belediye çalışanlarının da bulunduğu 28 kişi…

24 Eylül 2013 Salı tarihinde eklendi.
Yazı Boyutu
A
Mudanya Belediyesi Operasyon

Bursa'nın Mudanya ilçesinde aralarında belediye çalışanlarının da bulunduğu 28 kişi gözaltına alındı.

    Bursa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerinin sabahın erken saatlerinde Mudanya Belediyesi'ne ait kademe binasından başlattıkları operasyonda 28 kişi gözaltına alındı. Mali polis, Temizlik İşleri Müdürlüğü ile İmar ve Şehircilik İşleri Müdürlüğü'nde bazı evraklarla ilgili inceleme yaptı. İddialar arasında "rüşvet, zimmet, Vergi Usul Kanunu'na muhalefet, zimmet ve evrakta sahtecilik" yönünde çeşitli suçlar bulunuyor.

    İlk operasyonda belediye başkan yardımcıları K.S., H.A., İmar ve Şehircilik Müdürü N.Y., Temizlik İşleri ve Kademe Amiri M.H, Zabıta Müdürü E.E. ile belediyenin bazı birimlerinde görev yapan memur ve şeflerin yanı sıra, bazı meclis üyeleri, müteahhit ve esnafların da aralarında bulunduğu 28 kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.

Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, Mali polislerin araştırmasının devam ettiğini, bazı personelin ifadelerinin alındığını belirtirek, "Bizim konuyla ilgili bilgimiz yok. Konuyla ilgili bize herhangi bir bilgi verilmedi. Biz de sonucun ne olacağını bekliyoruz. Belediyemize ve çalışanlarımıza bir leke sürülmesini istemiyoruz" dedi.


Etiketler : mudanya
881 kez okundu.

Facebook'ta Paylaş

BENZER HABERLER

ANKET

Karacabey'in harekete geçirilmesi gereken potansiyeli hangisidir?

Tarım

Turizm

Eğitim

Spor

Sanayi


VİDEO GALERİ