by cotton giyim mağazaları, karacabey kadın giyim, karacabey erkek giyim

MHP’den mehterli aday tanıtımı

MHP Karacabey Belediye Başkan Adayı tanıtım toplantısı mehter gösterisiyle gerçekleştirildi.…

08 Aralık 2013 Pazar tarihinde eklendi.
Yazı Boyutu
A
MHP’den mehterli aday tanıtımı

MHP Karacabey Belediye Başkan Adayı tanıtım toplantısı mehter gösterisiyle gerçekleştirildi. Programa MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman da katıldı.


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karacabey belediye başkan adayı tanıtım programı partinin Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İl Başkanı Hasan Toktaş, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kadir Koçdemir’in yanı sıra Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Gürsu ve Harmancık adaylarının katılımıyla gerçekleştirildi. Tanıtım öncesi davetlilere mehter konseri sunuldu.


  MHP Karacabey Belediye Başkan Adayı Ayhan Tayfur’un tanıtım program Şükran Yemişçioğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Mehter eşliğinde salona giren partililere verilen konserin sonrasında program Kur’an tilavetiyle devam etti.

  İstifalar sebebiyle boşalan yönetime yapılan atamalarla oluşan Karacabey ilçe yönetiminin tanıtıldığı toplantıda konuşan MHP İlçe Başkanı İsmail Tezcan, ‘Karacabey’de iktidar olmaya hazırız. Hedefimiz, ilkelerimiz, vizyonumuz ve kadromuzla belediyeciliğe hazırız. Dağ gibi sorunları ve yolsuzluğu ortadan kaldırmak için göreve talibiz. Allah’tan başka kimseye minnet borcumuz yoktur. Tüm beklentilere cevap vereceğiz.” diye konuştu.

‘BURSA’DA EZBER BOZACAĞIZ!’

  MHP İl Başkanı Hasan Toktaş ise iddialı konuştu. MHP Karacabey Belediye Başkan Adayı Ayhan Tayfur’u takdim eden Toktaş, ‘Bursa’da ezber bozacağız. Büyükşehir ve ilçelerde en yüksek oyu biz alacağız. Büyükşehirin yanı sıra 12 ilçede adaylarımızı açıkladık.” dedi.

  MHP Karacabey Belediye Başkan Adayı Ayhan Tayfur yaptığı duygulu konuşmasında kısa süre önce yaşanan sancılı aday adaylığı sürecine işaret ederek makam ve mevki hırsından dolayı bu görev talip olmadığını söyledi. Aday olma sebeplerini sıralayan Tayfur, “Siyasetin dürüstçe de yapılabileceğini, seçimin az ve de helal parayla da kazanılabileceğini ispat etmek, çıkarcıların MHP’de barınamayacağını ve MHP belediyeciliğinin farkını göstermek için adayım.’ şeklinde ifade etti. Hayali projelerle oy avcılığı yapmayacağını vurgulayan Tayfur, şeffaf belediyecilikle birlikte ayrıştıran değil bütünleştiren bir anlayış sergileyeceğini anlattı.


  ‘Büyük hatalar içindeki hükümete dur denilmesi’ anlamında yerel seçimlerin önem taşıdığını belirten MHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Kadir Koçdemir 31 Mart sabahı yepyeni bir dönemin başlayacağını iddia etti.

TERÖRİSTBAŞINA SİYASİ MUHATAPLIK…

  Son olarak kürsüye çıkan MHP Bursa Milletvekili ve partisinin Genel Sekreteri İsmet Büyükataman Meclis’e gelen son demokratikleşme paketinin terörist başına siyaset yapma imkanı getireceğini savundu. Alfabeye x,q,w harflerin dahil edilmesi, bölücülükten hüküm giyenlere yeniden siyaset yapma hakkı verilmesi ve eş başkanlık uygulamasının yasallaştırılmak istendiğini belirten Büyükataman, ‘Yeni düzenlemeyle terörist başına kurulmuş ya da kurulacak bir partinin üyesi ardından da eşbaşkanı olarak siyasi muhatap yapılacak.’ dedi. Yerel yönetimleri sadece muhtar, meclis üyesi ya da belediye başkanı seçimi olarak görmediklerini anlatan Büyükataman, ‘Bütün hesaplar MHP’nin başarısızlığı üzerine kurulu. Bu oyunu bozmak için birlik ve beraberlik halinde mücadele ederek buna izin vermemek zorundayız. Son kale MHP’de buluşmak durumundayız.” diye konuştu.


Etiketler : mhp, yerel seçim, karacabey
2813 kez okundu.

Facebook'ta Paylaş

BENZER HABERLER

ANKET

Karacabey'in harekete geçirilmesi gereken potansiyeli hangisidir?

Tarım

Turizm

Eğitim

Spor

Sanayi


VİDEO GALERİ