by cotton giyim mağazaları, karacabey kadın giyim, karacabey erkek giyim

Karacabey'de kurbanlık fiyatları belirlendi

Karacabey Kırmızı Et Üreticileri Birliği ile Karacabey Koyun Keçi Yetiştiricileri…

08 Ağustos 2017 Salı tarihinde eklendi.
Yazı Boyutu
A
Karacabey'de kurbanlık fiyatları belirlendi

Karacabey Kırmızı Et Üreticileri Birliği ile Karacabey Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği'nin ortaklaşa yaptığı çalışmalarda Kurbanlık büyükbaş (kesme, parçalama dahil) karkas et olarak kilosu 40 TL, kurbanlık küçükbaş canlı baskül olarak 20-23 TL olarak tespit edildi.

AYHAN FİDAN

Konuya ilişkin yazılı basın açıklaması yapan Karacabey Kırmızı Et Üreticileri Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Karaca, “Maliyet hesaplarında çok titiz bir çalışma yapılmış, elimizi vicdanımıza koyarak ve de üreticiye çok az bir kar marjı koyarak, iki tarafında mağdur olmamasına özen gösterilmiştir. Bu fiyatlar Bursa merkez ve ilçelerindeki en düşük fiyatlardır.

   Düve kesiminin yasaklanması, yüksek döviz fiyatları ve Kurban bayramına az bir süre kaldığından ithalat zorluğu fiyatların yükselmesine sebep olabilir. İlçe halkımızın son günlere bırakmadan kurbanlıklarını temin etmesini tavsiye ediyoruz.

   İlçe halkımızın kazasız, belasız, ağız tadıyla, birlik ve kardeşlik içerisinde bir Kurban Bayram'ı geçirmesini temenni ediyoruz.” ifadelerini kullandı.


1507 kez okundu.

Facebook'ta Paylaş

BENZER HABERLER

ANKET

Karacabey'in harekete geçirilmesi gereken potansiyeli hangisidir?

Tarım

Turizm

Eğitim

Spor

Sanayi


VİDEO GALERİ
˟

Bizi Facebook'tan da takip ediyor musunuz ?