by cotton giyim mağazaları, karacabey kadın giyim, karacabey erkek giyim

Özkan'dan futbolculara baklava ikramı

Karacabey Belediye Başkanı ve Karacabey Birlikspor Onursal Başkanı Ali Özkan,…

12 Ekim 2017 Perşembe tarihinde eklendi.
Yazı Boyutu
A
Özkan'dan futbolculara baklava ikramı

Karacabey Belediye Başkanı ve Karacabey Birlikspor Onursal Başkanı Ali Özkan, Karacabey Birlikspor futbolcularına moral ziyaretinde bulunarak baklava ikram etti.

YASİN KESKİN

   Karacabey Birlikspor tesislerinden gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Ali Özkan, 3 haftadır üst üste alınan galibiyetlerden ötürü futbolcuları tebrik etti. 


   Özkan, “ Son oynadığınız maçlarda gösterdiğiniz performans bizleri mutlu etti. Sezon başında güzel bir takım kurulduğunu söylemiştik. Ama biraz zamana ihtiyacımız olduğunu ve kondisyonumuz arttıkça bunun skora yansıyacağını biliyorduk. İlk maçlarda olumlu neticeler alamadık.  Kaybettiğimiz maçlarda bile takım olarak güzel mücadelemiz vardı. Ama bazı şansızlıklar oluyor futbolda. Sonrasında üçte üç yaptık. Bu hafta kendi evimizde oynayacağımız Sultanbeyli Belediyespor'u da yeneceğiz. Sonrasında lider Utaş Uşakpor'a konuk olacağız. Gönlümüz onu da orada yenerek daha farklı bir havayla buraya gelmek. Biz 3.ligde kalıcı olmak istiyoruz. Zaman çerçevesinde hedeflerimizi yükseltebiliriz. Öncelikle 3.ligde kemikleşmek istiyoruz. Bakıldığında bu güzel kadro ile bu yıl daha güzel hedefe ulaşacağımızı düşünüyoruz. Altyapıya ve tesisleşmeye önem veriyoruz. Bunlar gerçekleşirse ancak futbolda hedeflerin sürdürülebilir olduğu kanaatini taşıyoruz. 2011 verilerine göre nüfusa bakıldığında en düşük lisanslı sporcu sayısı Karacabey'de iken, 2017 yılı itibariyle şuanda nüfusuna göre en fazla lisanslı futbolcuyu barındıran ikinci ilçe durumundayız. Bu noktada çok büyük bir atak yaptık. Bizim bu çalışmalarımıza, bu gayretlerimize Karacabeyli iş adamlarımızın, Karacabeyli hemşerilerimizin destek vermesi gerektiğini ifade ediyoruz” şeklinde konuştu.

   Karacabey Belediye Başkanı ve Karacabey Birlikspor Onursal Başkanı Ali Özkan, konuşmasının ardından futbolculara baklava ikram etti.


118 kez okundu.

Facebook'ta Paylaş

BENZER HABERLER

Benzer haber bulunamadı.
ANKET

Karacabey'in harekete geçirilmesi gereken potansiyeli hangisidir?

Tarım

Turizm

Eğitim

Spor

Sanayi


VİDEO GALERİ
˟

Bizi Facebook'tan da takip ediyor musunuz ?