by cotton giyim mağazaları, karacabey kadın giyim, karacabey erkek giyim

Belediye'ye yeni kademe binası

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, kademe binasını yenileyerek modern, çağdaş…

12 Ekim 2017 Perşembe tarihinde eklendi.
Yazı Boyutu
A
Belediye'ye yeni kademe binası

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, kademe binasını yenileyerek modern, çağdaş bir hale getireceklerini söyledi.

YASİN KESKİN

Kademe binasını ziyaret ederek yenilenecek yeni kademe binasının projesini inceleyen Başkan Ali Özkan, göreve geldiklerinden bu yana Belediyenin fiziki yapısı ve personel yapısı üzerinde çeşitli çalışmalara yaptıklarını belirtti. 


   Özkan, “ İçinde bulunduğumuz kademe alanı Belediye'nin adeta mutfağı.  Bakım onarım çalışmaları, tamirat çalışmaları, yol çalışmaları ve temizlik faaliyetleri bu merkezden yürütülüyor. Gördüğümüz gibi çok düzenli bir alan değil. Burası İstanbul-İzmir otoyolunun geçiş noktasında yer alan, giriş ve çıkışların olacağı ve büyük bir araç sirkülasyonu gerçekleşeceği bir alan. Onun için burası Belediyemizin görünen yüzü olacak. Karacabey'e yakışır bir şekilde Fen İşleri Müdürlüğümüzün nezaretinde burayı yeni bir projeyle, modern ve çağdaş bir hale getirmeyi düşünüyoruz. Burada ki tamir atölyeleri ve depolar yaklaşık 40 yıl önce yapılmış. Artık bunların yenilenme zamanı gelmiş. Fen İşleri, Destek Hizmetleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü'nü buraya taşıdık. Sahada olan bütün ekiplerimizin müdürlüğü bu bünye çerçevesinde olacak. Müdürlerimiz personelle daha rahat bir şekilde hareket etme imkanı bulacak. Malzemelerimiz, araçlarımız, tamir atölyelerimiz ve imalat atölyelerimiz burada olacak. Dolayısıyla Karacabey Belediyesi'nin fiziki olarak gerçekleştirdiği bütün üretimler tek noktada müdürlerimizin nezaretinde kontrol edilme imkanını bulacak. Denetim altına alacağız burayı. Giriş ve çıkışlar kayıt altına alınacak” dedi.

   Yapılacak projeyle ilgili Fen İşleri Müdürü Adem Kahyaoğlu'ndan bilgi alan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, sonrasında burada çalışan personeli ziyaret etti.


267 kez okundu.

Facebook'ta Paylaş

BENZER HABERLER

Benzer haber bulunamadı.
ANKET

Karacabey'in harekete geçirilmesi gereken potansiyeli hangisidir?

Tarım

Turizm

Eğitim

Spor

Sanayi


VİDEO GALERİ
˟

Bizi Facebook'tan da takip ediyor musunuz ?