• Dolar 4.8253
    Euro 5.6086
  • Gr Altın 188.81
    Bist 93002
  • 26° İstanbul

Orkestrada mezuniyet coşkusu

Narlıca'da içmesuyu seferberliği

Kesintisiz ve güvenilir içme suyu temininde önemli altyapı çalışmalarına imza atan Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü, Orhangazi'nin Narlıca Mahallesi'nde de ana iletim hatları yenileme çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Yollar Büyükşehir ile güzelleşiyor

Büyükşehir Belediyesi, kent içi ulaşıma nefes aldıran faaliyetleri kapsamında ilçelerde de ulaşımı rahatlatan yol düzenlemelerine devam ediyor.

Balıkpazarı Hamamı'na görkemli açılış

Bursa'nın önemli ilçelerinden biri olan Gemlik'in gelişim ve dönüşümüne katkı sunan Büyükşehir Belediyesi, hizmet halkasına bir yenisini daha ekledi. 

57. Bursa Festivali'nde 'Ayo' rüzgarı

Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda gerçekleştirilen 57. Uluslararası Bursa Festivali'nde sahne alan Ayo, konser öncesi basın mensupları ile buluştu. Böylesine köklü bir müzik festivalinde bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu söyleyen Nijerya asıllı sanatçı, Bursa'nın önemli bir tarih ve kültüre sahip olduğunu söyledi.

'Pedal Pedal Bursa' Mustafakemalpaşa'da

Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Bisiklet Kulübü'nün ortaklaşa organize ettiği ‘Pedal Pedal Bursa' etkinliği, bu ay Mustafakemalpaşa'da gerçekleştirildi.

Ulaşım sorununu Büyükşehir çözüyor

Özellikle yaz aylarında Bursa'dan Mudanya'ya gelen ve ilçe merkezinden Kumyaka ve Trilye gibi dış noktalara ulaşan güzergahta yaşanan trafik yoğunluğu, Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarıyla çözüme ulaşıyor.

İstihdam seferberliği sürüyor

İznik Belediyesi geçtiğimiz yıl Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli İstihdam Seferberliği'ne katkıda bulunmaya devam ediyor.