by cotton giyim mağazaları, karacabey kadın giyim, karacabey erkek giyim
  • Anasayfa
  • Diğer
  • İnsan Vücudunu Saran Aura

İnsan Vücudunu Saran Aura

12 Ağustos 2017 Cumartesi 00:41 tarihinde Serkan ÖKÇE tarafından eklendi.
Yazı Boyutu
A
Serkan ÖKÇE
srknokce@hotmail.com

Aura,insanların çevresini sarmalayanve aşamaları bulunan enerji alanının adıdır. Teofizinin inceleme alanı içerisindelki bu kavram,insanın vücudunu saran elektromanyetik alanla ilgili çalışır.

Auranın, kişiden kişiye değişen renkleri vardır. Auranın geliştirilmesi gerekir. Bunun nedeni, insanlarla sürekli enerji alışverişinde bulunmamız ve onlarla etkileşim halinde olmamızdır. Örneğin, mutlu birinin yanında biz de mutlu hissederiz veya üzüntülü birinin üzüntüsünden biz de nasibimizi alırız. Aura'mızı güçlendirirsek, olumsuz alışverişlerden kurtulma şansını elde ederiz. Ayrıca özgüvenimiz artar. Buna mukabil, başarı da artacaktır. Aura ayrıca, hastalıklara karşı da bir kalkan etkisi görür. Aura, eğer yeterince güçlenirse, içeriye negatif enerjinin sızmasını engelleyerek hiçbir negatif etkinin kişiyi etkilememesini sağlar. Aura'yı yıkabilecek tek kişi, insanın kendisidir.

Aura, iki farklı türde bulunur. Birispiritüel, diğerieteriktir. Eterik aura, insanlar tarafından görülebilir. Çünkü, insan bedenine yaklaşık 20-25 cm uzaklıktabulunur. Buna göre, dünyadaki tüm canlıların ve cansız nesnelerin aura'sı bulunur. Ancak, canlı varlıkların aurası daha net görünür ve saptanır. Bunun nedeni olarak, canlıları meydana getiren atomların aktif yapıya sahip olması gösterilir.

Vücutta çeşitli güç merkezleri bulunur. Bu güç merkezleri, çakra adını alır. Vücudu sarıp sarmalayan aura, çakralarla birlikte çalışır. Aura, beyaz ışığı emebilir ve bu ışığı çakralara iletir. İnsan aura'larının renkleri de bazı faktörlere göre değişir. Bu faktörler, kişinin ruh durumuna da, kendisini geliştirme seviyesine de bağlıdır.

Dünyadaki her şey titreşim halindedir. Bu nedenle, insanların aura'sı da evrenle sonsuz bir iletişim ve etkileşim halindedir ve bunu sağlayan bu titreşimlerdir. Bir kimsenin aura'sı, çevredeki diğer insanların aura'larıyla da ilişki içerisindedir. İnsanların, aura'ları arasındaki etkileşim ve iletişim eğer uzun sürerse, enerji alışverişi de doğru orantılı olarak artacaktır.  

Aura'lar katmanlıdır. Aura'nın "etetik" denen bölümünde, evrenin tamamında ve çevrede bulunan tüm canlılardan yaşam enerjisi alınır ve bu enerjiler aktarılır. Psikolojik açıdan bakıldığında, ruhsal dünyayla bağlantı akışı gerçekleşir. Zihinsel anlamda bakıldığındaysa, kişinin düşünme şekli ve mantığı da etkilenir.

Aynen astral seyahati açığa çıkaran enerjide de olduğu gibi, aura'yı görmek için yapılan pratik de çok ışık almayan bir odada rahat bir yere oturarak gerçekleştirilebilir. Bunun için yapılması gerekenler şunlardır:

Kişi, ellerini 30 saniye boyunca hızla birbirine sürtmelidir. Sürtme işleminin ardından avuçlar birbirine bakacak ve aralarında biraz mesafe olacak şekilde tutularak, ileri ve geri hareket ettirilir. Bu esnada, aralarındaki mesafenin değişmemesine özen gösterilir.  Sonrasında, avuç içlerine bakılır. Avuç içlerinde dumana benzer bir şey belirir. Bu arua'dır. Eğer bu işlem her gün tekrarlanırsa, aura rengarenk olarak görünmeye başlar.  


Etiketler : İnsan Vücudunu Saran Aura
73 kez okundu.

Facebook'ta Paylaş

YORUM EKLE

Bu köşe yazısına ait yorum bulunmuyor.
Adı Soyadı
E-posta
Mesajınız

Kalan Karakter Sayısı : 500

ANKET

Karacabey'in harekete geçirilmesi gereken potansiyeli hangisidir?

Tarım

Turizm

Eğitim

Spor

Sanayi


VİDEO GALERİ
˟

Bizi Facebook'tan da takip ediyor musunuz ?