Son Haberler

Koçak'tan bayram mesajı

MHP'li Erol'dan bayram mesajı

Yaparken de yerken de dikkat!

HAFIZAYI GÜÇLENDİREN BESİNLER

Kurban Bayram'ında Bilinçli Et Tüketmek Önemli

Korumacılık trendi büyümeyi tehdit ediyor

İYİ Gençlik Bursa'da toplandı

İYİ Parti'nin İYİ Gençlik toplantısı, İYİ Gençlik Genel Başkanı Avukat Osman Ertürk Özel'in katılımı ile Bursa'da gerçekleştirildi.

İYİ Parti'de gençlik teşkilatlanmasının önemine ve Türkiye genelinde teşkilatlanma sürecinin geldiği noktayı anlatan ve İYİ gençlik'in parolasının millet ve mukaddesatlarına hürmet, Atatürk İlke ve  inkilaplarına, Cumhuriyet  ilkelerine bağlılık “olduğunu belirten Başkan Özel, “İYİ gençlik çok kısa bir süre içersinde toplumun her kesiminden katılan gençlerle yeni bir Türkiye'nin inşası için teşkilatlanma faaliyetlerini tamamlayarak, hem Türk gençliğinin sesi olacak, hemde Türk siyasi hayatında belirleyici unsur haline geleceğinin vurgusunu yaptı. 
   Özel, "Bizde Karacabey İYİ Gençlik ilçe teşkilatımız olarak, teşkilatlanmamızı en kısa zamanda tamamlayıp, sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayarak, İYİ gençlik için gündüz oturmadan,gece uyumadan çıktığımız bu yolda üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapacağız. Karacabey'de bütün genç arkadaşlarımızı İYİ Gençlik teşkilatımıza beklemekteyiz. "dedi.    
   İYİ Gençlik Karacabey ilçe teşkilatlanmasını, Karacabey İYİ Parti Kurucular Kurulu üyelerimiz Şevket Berberoğlu,Turgay Deniz ve Ozan Yaman gerçekleştirecekler.

Sağlık

Yaparken de yerken de dikkat!

Sağlık

HAFIZAYI GÜÇLENDİREN BESİNLER

Sağlık

Kurban Bayram'ında Bilinçli Et Tüketmek Önemli

Sağlık

Eti dinlendirmeden tüketmeyin