Son Haberler

Çöp evde yaşam mücadelesi

‘Galip geldiğimiz için çok mutluyuz'

Çiftçiler zeytin sezonunu açtı

Amatör Spor Haftası sona erdi

‘Milli Görüş'ün prensiplerine kulak verin'

Üreticiye bal gibi eğitim

AK Gençler yemekte buluştu

AK Parti Karacabey İlçe Gençlik Kolları'nın Adem Coşkun başkanlığında yenilenen yönetimi ile eski yönetim yemekte buluştu.

AK Parti Karacabey İlçe Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi'nde Yakun Can görevini Adem Coşkun'a devretti. Adem Coşkun ile yenilenen yönetim önceki gün Coşkun Parkada'da İl koordinatörleri Fatih Ayaz ve Ömer Köroğlu, önceki dönem gençlik kolları başkanları Ahmet Gülsoy ve osman Özdemir ile eski yönetim  akşam yemeğinde bir araya geldi. 

   Gençler samimi ortamda bilgi alışverişinde bulunurken, AK Parti Karacabey İlçe Gençlik Kolları Başkanı Adem Coşkun tarafından eski gençlik kolları başkanı Yakup Can'a görev süresince yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı hediyeler takdim edildi.
   Koltuktan güç alan ve güce tamah eden çürümüş bir zihniyetin değil koltuğa güç vermeye niyet eden haklı bir duruşun mensubu olmaya çalıştıklarını ifade eden Yakup Can, " AK Parti benim için bir sevda, bir gaye, bir kutlu yol ve en önemlisi güzel dostlar edindiğim bir dava hareketidir.
   Reisimizin başlattığı bu kutlu yürüyüşte bir nefer olmayı ve yine bu güzel dava için çalışmayı nasip ettiği için Allah'a hamdolsun.
   Bu bayrak yarışında bana destek olan, yol arkadaşlarıma, değerli teşkilat üyelerime ayrıca teşekkür ediyorum."şeklinde konuştu.
   Şahsım olarak siyaset ve başkanlık yapmaktan ziyade beraber çalıştığımız arkadaşlara bir abi olmaya özen gösterdim. Kimseyi kırmamaya ve başkalarıyla kişisel bir yarışa girmemeye dikkat ettim.
   Coşkun, “AK Parti Gençlik Kolları olarak her geçen gün daha fazla büyüyoruz. Her gün sayımız artmaya devam ediyor. AK Parti Gençlik Kolları olarak, hep gençlerimizle iç içeyiz. Her zaman onların yanında olacağız."dedi.

Sağlık

Kuru meyveler, Alzheimer ve demansın ortaya çıkma riskini azaltıyor

Sağlık

KALP İDARE ETMEZ!

Sağlık

En Yaygın 2 Takıntı: Temizlik ve Kontrol!

Sağlık

YEŞİL ÇAY, ANTİOKSİDAN ETKİSİNİN YANINDA KALP –DAMAR SİSTEMİNİ DE POZİTİF ETKİLİYOR