Son Haberler

Koçak'tan bayram mesajı

MHP'li Erol'dan bayram mesajı

Yaparken de yerken de dikkat!

HAFIZAYI GÜÇLENDİREN BESİNLER

Kurban Bayram'ında Bilinçli Et Tüketmek Önemli

Korumacılık trendi büyümeyi tehdit ediyor

Birlikspor'un maç geliri Mehmetçik Vakfı'na - VİDEO HABER

Spor Toto 3. Lig 3. Grup'ta mücadele eden Karacabey Birlikspor, Çarşamba günü Osmaniyespor ile evinde oynayacağı maçın gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacak.

Karacabey Birlikspor Kulüp Başkanı Uğur Koçak, yönetim kurulu olarak aldıkları karar neticesinde çarşamba günü saat 13.30'da Mustafa Fehmi Gerçeker Stadyumu'nda Osmaniyespor ile oynanacakları maçın gelirinin Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı'na bağışlanmasına karar verdiklerini belirterek, iyi bir bağış olması için bütün sporseverleri maça davet etti.
   Karacabey Birlikspor Başkanı Uğur Koçak ve yöneticiler, Karacabey Belediye Başkanı ve Karacabey Birlikspor Onursal Başkanı Ali Özkan'ı ziyaret ederek almış oldukları kararı iletti. Ziyarette konuşan Başkan Uğur Koçak, “ Çarşamba günü oynayacağımız Osmaniyespor maçının gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacağız. Taraftarlarımızın bu maçta stadı doldurmalarını istiyoruz. Hem bize destek olacaklar hem de Mehmetçiğimize destek olacaklar” şeklinde konuştu. 
   Karacabey Belediye Başkanı ve Karacabey Birlikspor Onursal Başkanı Ali Özkan ise, almış oldukları karar için kulüp yöneticilerine teşekkür etti. Özkan, “ Güzel bir haberin müjdesini Karacabey Birlikspor Başkanı Uğur Koçak ve yöneticilerden almış bulunuyorum. Bütün hemşerilerimizi hem Karacabey Birlikspor'a destek hem de Mehmetçiğe yapılan bu anlamlı jeste destek olmak noktasında Çarşamba günü oynanacak maça davet ediyorum. Bu güzel hareketten ötürü Kulüp Başkanımız Uğur Koçak'a ve kulüp yöneticilerine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Sağlık

Yaparken de yerken de dikkat!

Sağlık

HAFIZAYI GÜÇLENDİREN BESİNLER

Sağlık

Kurban Bayram'ında Bilinçli Et Tüketmek Önemli

Sağlık

Eti dinlendirmeden tüketmeyin