Son Haberler

Koçak'tan bayram mesajı

MHP'li Erol'dan bayram mesajı

Yaparken de yerken de dikkat!

HAFIZAYI GÜÇLENDİREN BESİNLER

Kurban Bayram'ında Bilinçli Et Tüketmek Önemli

Korumacılık trendi büyümeyi tehdit ediyor

Emektar bakkallara plaket - VİDEO HABER

Karacabey Belediyesi, ilçede bakkallık yaparak senelerdir ilçe halkına hizmet veren esnafı ödüllendirdi.

Bakkallar Bayiiler ve Büfeciler Esnaf Odası'na kayıtlı olan ve mesleklerinde belirli bir süreyi tamamlayan Hamza Dilek, Ayhan Kutku, Beytullah Akıncı, Adil Turhan, İsmail Selten, Hüseyin Türlin, Sinan Yılmaz, Orhan Özkan, Recep Çakır, Atilla Yalın, Mustafa Erdim, İsmail Altıparmak, Alaaddin Saygısever ve Bekir Genç'e Belediye Başkanı Ali Özkan tarafından plaket takdim edildi. 

   Belediye Başkanı Ali Özkan'ın makamında gerçekleşen törende, mesleğinde belli bir yaşı geçirmiş esnaflara Karacabey halkı adına plaket verildi. Özkan, "Karacabey Belediyesi olarak, Karacabey Belediye Başkanı sıfatıyla güzellikler şehri olarak tabir ettiğimiz Karacabey'imize değer katan, çeşitli meslek guruplarında uzun yıllar faaliyet gösteren değerli hemşerilerimize Karacabey halkı adına Karacabey Belediyesi olarak plaket takdim ediyoruz. Karacabey ilçe ekonomisine, istihdama ve hizmet verdikleri hemşerilerimize yaptıkları faaliyetlerden dolayı bütün vatandaşlarımıza yeri geldiğinde onları hatırladıklarımızı hissettirmek manasında bu plaketleri takdim ediyoruz. Bakkallar Bayiiler ve Büfeciler Esnaf Odası'na kayıtlı üyelere Karacabey halkı adına bu plaketleri takdim ediyoruz. Bugüne kadar yapmış olduğunuz hizmetler için kendilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
   Belediye Başkanı Ali Özkan'a teşekkür eden Bakkallar Bayiiler ve Büfeciler Esnaf Odası Başkanı İsmail Altıparmak, “ Bu plaketler esnafımıza verilen değeri gösteriyor. Bu jest benim için çok önemliydi. Belediye Başkanımız Ali Özkan'a teşekkür ediyorum” dedi.
   Konuşmaların ardından Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan tarafından bakkallara plaket takdim edildi.

Sağlık

Yaparken de yerken de dikkat!

Sağlık

HAFIZAYI GÜÇLENDİREN BESİNLER

Sağlık

Kurban Bayram'ında Bilinçli Et Tüketmek Önemli

Sağlık

Eti dinlendirmeden tüketmeyin