Son Haberler

Koçak'tan bayram mesajı

MHP'li Erol'dan bayram mesajı

Yaparken de yerken de dikkat!

HAFIZAYI GÜÇLENDİREN BESİNLER

Kurban Bayram'ında Bilinçli Et Tüketmek Önemli

Korumacılık trendi büyümeyi tehdit ediyor

Garnizon Komutanı Suriye'ye gidiyor

Karacabey Garnizon Komutanı Binbaşı Erdal Özköroğlu, ay sonunda operasyona destek olmak amacıyla Suriye'de görevlendirildi.

Geçtiğimiz Cumartesi günü Karacabey'de Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin'de terör örgütü PKK/PYD'lilere yönelik sürdürdüğü 'Zeytin Dalı Harekatı'na ve Mehmetçiğe destek olmak amacıyla yürüyüş yapıldı.

   Teröre lanet, Mehmetçiğimize destek sloganları eşliğinde Cumhuriyet alanına kadar devam eden yürüyüş Cumhuriyet alanında konuşmalarla devam etti. Karacabey Kaymakamı Dr. Yusuf Gökhan Yolcu, ilçede 3 yıldır Garnizon Komutanı olarak görev yapan Binbaşı Erdal Özköroğlu'nun ay sonunda operasyona destek olmak amacıyla Suriye'de görevlendirildiğini söyledi.  
   Yolcu, "Kendisine hayırlı yolculuklar, başarılar diliyoruz. Uluslararası hukuktan kaynaklanan haklarımızı ve Türkiye'nin istikbalini, istiklalini korumak amacıyla, sınırlarımızın dışında Afrin'de kahramanca mücadele eden Mehmetçiğimize desteklerimizi iletmek amacıyla böyle bir organizasyon tertipledik. Allah onların yar ve yardımcısı olsun. Allah muzaffer eylesin. 81 milyon milletimizin desteği ile yürütülen bu operasyon bugün Afrin'de yarın menbiç'te ve ilerleyen günlerde de gerek görülen yerlerde devam edecek. 
   İnşallah ayakları taşa değmeden, tırnaklarına zarar gelmeden tüm Mehmetçiğimizin ülkemize başarı ile dönmesini temenni ediyoruz. " şeklinde konuştu.
 

Sağlık

Yaparken de yerken de dikkat!

Sağlık

HAFIZAYI GÜÇLENDİREN BESİNLER

Sağlık

Kurban Bayram'ında Bilinçli Et Tüketmek Önemli

Sağlık

Eti dinlendirmeden tüketmeyin