Son Haberler

Koçak'tan bayram mesajı

MHP'li Erol'dan bayram mesajı

Yaparken de yerken de dikkat!

HAFIZAYI GÜÇLENDİREN BESİNLER

Kurban Bayram'ında Bilinçli Et Tüketmek Önemli

Korumacılık trendi büyümeyi tehdit ediyor

Güreşçilerimiz Türkiye finallerinde

20-21 Nisan 2018 tarihlerinde Yalova'da yapılan 17-18 yaş okullar arası gurup müsabakalarına katılan Karacabeyli güreşçilerimiz 5 siklette Türkiye finallerinde mindere çıkma hakkını elde etti.

Konu ile ilgili olarak bilgi veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü S.Ayhan Sağlam, "Okullar arası müsabakalarda Türkiye’nin genelinde önce İl şampiyonaları daha sonra grup şampiyonaları ve en sonunda Türkiye finalleri organize edilmektedir.
   Yalova da yapılan gurup şampiyonasında İstanbul-Çanakkale-Bursa-Düzce-Sakarya- Tekirdağ-Bolu-Kocaeli-Yalova ve Balikesir illerinin şampiyonları mindere çıktı ve son derece çekişmeli müsabakalar gerçekleşti. Yarışmalar sonucunda Bursa ili 11 sporcu ile Türkiye finallerine katılma şansı elde ederken ilçemiz adına sevindirici taraf ise bu sporcuların 5 tanesinin ilçemizden çıkması oldu. Gençlerimiz 2-4 mayıs 2018 tarihlerinde Bursa Yapılacak Türkiye finallerinde mindere çıkacaklardır. Başarılarından dolayı pehlivanlarımızı kutluyor kafile başkanlığı ve antrenörleri Ali Varol'u tebrik ediyorum.
   Bu vesile ile bütün müsabakalarda son derece uyumlu çalıştığımız İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve gençlerimizin müsabaka yerlerine ulaşımını sağlayan Belediye başkanlığımıza teşekkür ediyoruz."
TÜRKİYE FİNALLERİNE KALAN GÜREŞÇİLERİMİZ
46 kg.  Nimetullah Özkeklik - Sadık Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 46 kg.  Kürşat Balaban - Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,
55 kg.  Burak Ergün  - Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 60 kg.  Yusuf Taşdemir - Çıraklık Mesleki Eğitim Merkezi, 120 kg. Emre Akkoyunlu     Özel Uğur Lisesi.

Sağlık

Yaparken de yerken de dikkat!

Sağlık

HAFIZAYI GÜÇLENDİREN BESİNLER

Sağlık

Kurban Bayram'ında Bilinçli Et Tüketmek Önemli

Sağlık

Eti dinlendirmeden tüketmeyin