Son Haberler

Koçak'tan bayram mesajı

MHP'li Erol'dan bayram mesajı

Yaparken de yerken de dikkat!

HAFIZAYI GÜÇLENDİREN BESİNLER

Kurban Bayram'ında Bilinçli Et Tüketmek Önemli

Korumacılık trendi büyümeyi tehdit ediyor

Karacabey'den Mehmetçiğe tam destek -VİDEO HABER

Karacabey'de, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin'de terör örgütü PKK/PYD'lilere yönelik sürdürdüğü 'Zeytin Dalı Harekatı'na ve Mehmetçiğe destek olmak amacıyla yürüyüş yapıldı.

   Afrin'de düzenlenen Zeytin Dalı operasyonu kapsamında, başarılı bir süreç yöneterek göğsümüzü kabartan Mehmetçik için destek yürüyüşüne Karacabey'de yoğun katılım sağlandı. Bu doğrultuda binlerce Karacabeyli, Türk Silahlı Kuvvetlerine destek olmak amacıyla ellerine aldıkları Türk bayraklarına zeytin dalı takarak mehteran eşliğinde yürüyüşe katıldı.

   İlçenin girişinde bulunan Mustafa Fehmi Gerçeker Stadyumu önünden başlayan yürüyüş Cumhuriyet alanına tamamlandı. Cumhuriyet alanında toplanan kalabalık teröre lanet, Mehmetçiğimize destek yönünde sloganlar attı.

   Karacabey Kaymakamı Dr. Yusuf Gökhan Yolcu, "Uluslararası hukuktan kaynaklanan haklarımızı ve Türkiye'nin istikbalini, istiklalini korumak amacıyla, sınırlarımızın dışında Afrin'de kahramanca mücadele eden Mehmetçiğimize desteklerimizi iletmek amacıyla böyle bir organizasyon tertipledik. Allah onların yar ve yardımcısı olsun. Allah muzaffer eylesin. 81 milyon milletimizin desteği ile yürütülen bu operasyon bugün Afrin'de yarın menbiç'te ve ilerleyen günlerde de gerek görülen yerlerde devam edecek. İnşallah ayakları taşa değmeden, tırnaklarına zarar gelmeden tüm Memetçiğimizin ülkemize başarı ile dönmesini temenni ediyoruz.

   Bu arada Karacabey'de 3 yıldır İlçe Jandarma Komutanı olarak görev yapan Binbaşı Erdal Özköroğlu, ay sonunda operasyona destek olmak amacıyla Suriye'de görevlendirildi. Kendisine başarılar diliyoruz. " şeklinde konuştu.

   Mehmeçiğimiz sınırlarımızın ötesinde Türkiye Cumhuriyeti Devleti sınırlarında bizler rahatça yaşayalım diye canları pahasına mücadele ettiğini ifade eden Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, “Mehmetçiğimiz caları pahasına orada savaşırken, bizlerde Karacabeyliler olarak gönüllerimizin dualarımızın onlarla birlikte olmasını ifade etmek için sizlerin değerli katılımları ile bu organizasyonu gerçekleştirdik. Cenabı Allah Mehmeçiğimizin yar ve yardımcısı olsun. Cenabı Allah onları muhafaza buyursun. Onların ayaklarına taş değdirmesin. Sağ salim vatanlarına, memleketlerine, ana balarına, eş ve çocuklarına inşallah en kısa sürede kavuştursun."dedi.

   Karacabeyli halk şairi Erdoğan Yücekaya ise Cumhuriyet alanındaki törende Mehmeçiğe hitaben şiir okudu.

Sağlık

Yaparken de yerken de dikkat!

Sağlık

HAFIZAYI GÜÇLENDİREN BESİNLER

Sağlık

Kurban Bayram'ında Bilinçli Et Tüketmek Önemli

Sağlık

Eti dinlendirmeden tüketmeyin