‘Derdimiz makam değil millet'

Karacabey'de Cumhur İttifakı adayı olarak Ali Özkan'ın gösterilmesinden sonra bir süredir sessizliğini koruyan MHP Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Erol, basın açıklaması yaparak derdinin makam değil millet olduğunu ifade etti.

Başkan Özkan'dan personele teşekkür

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, geçtiğimiz hafta etkili olan sağanak yağış nedeniyle Yeni Mahalle'de yaşanan sel felaketinde gece yarısından başlayarak büyük fedakârlık ile müdahale eden ve zararı en aza indirmeye çalışan personeli ziyaret etti.

Çiftçinin borçları bir çatı altında toplansın!

Bedri ŞILAK (Konuk Yazar)

Koçak: Lafla peynir gemisi yürümüyor

Saadet Partisi İlçe Başkanı Zeynel Abidin Koçak, ekonomi,dış politika ve gündemdeki konulara yönelik değerlendirmelerde bulunduğu bir basın açıklaması yaptı.

Karacabey Belediyesi'nde yeni yapılanma

Karacabey Belediyesi tarafından, belediyenin her geçen gün büyüyen yapısını en etkin şekilde koordine etmek amacıyla, belediye kadrolarındaki yeniden yapılanma çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

BİLSEM Grup Tarama uygulaması başladı

Karacabey'de yapılan Bilim ve Sanat Merkezi (Bilsem) Grup Tarama Uygulamasının ilk 7 oturumu başarıyla tamamlandı.

Kestane üretimi tehdit altında!

Yaklaşık 6 yıl önce Yalova'da görülen “Gal Arısı Zararlısı” geçtiğimiz yıl da Karacabey'in Kurşunlu Mahallesi'nde boy gösterdi. Söz konusu zararlı nedeniyle Kurşunlu'da kestane üretiminin büyük tehdit altında olduğu vurgulandı. Üreticiler, bu konuda acil çözüm beklediklerini duyurdu.

Toprak, BBP'den aday adaylığını açıkladı

Büyük Birlik Partisi (BBP) İlçe Başkanı İzzet Toprak, yaptığı yazılı basın açıklaması ile Karacabey Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı.