Mobil Başkan vatandaşın yanında

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, 'mobil başkan' unvanıyla ilçe halkıyla sık sık bir araya gelmeye devam ediyor.

Çanakkale'nin sırrı kardeşlik ruhundadır

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Koçak, Çanakkale Zaferi'nin 104. yıldönümü münasebetiyle basın açıklaması yaptı. 

Yetimlerin selamını getirdiler

Bursaray hattı uzatılıyor

Bursaray'ın 3,5 dakikadan 2 dakikaya inecek olan sefer aralıkları, vatandaşlara zaman kazandırırken, taşıma kapasitesi de yüzde 60 artacak. Ayrıca Emek'te biten hat Yüksek Hızlı Tren ve Şehir Hastanesine, Üniversite'de biten hat ise Görükle'ye kadar uzanacak.

‘CHP'nin içerisine HDP'yi yerleştiriyorlar'

TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Hakan Çavuoşoğlu, "Biz beka dedikçe birileri terörün yan kolu olan siyasi partiyle ittifak girişimi içerisinde bulunuyor. Bugün 299 tane meclis üyesi CHP, İP ve Saadet'ten PKK ile irtibatlı kişilerdir. Dün Güneydoğu Anadolu bölgesinde yaptıklarını bütün Türkiye'ye taşıma girişimidir. CHP'nin içine HDP'yi yerleştiriyorlar" dedi. 

Tayfur, Tarım Fuarı'nı ziyaret etti

Millet İttifakı İyi Parti Karacabey Belediye Başkan Adayı Ayhan Tayfur, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanı Erdem Uğur Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Süleyman Tuğ ve belediye meclis üyeleri adayları ile birlikte 8. Karacabey Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nı ziyaret etti.

‘Böyle bir seçim daha önce görülmedi'

Saadet Partisi İlçe Başkanı Sait Ünlü, ülke ve siyaset gündemiyle ilgili bir basın açıklaması yaptı. 

‘Üretenlerin iktidarını kuracağız'

Vatan Partisi Karacabey Belediye Başkan Adayı Rıfat Narhın yaptığı basın açıklamasıyla, seçildiği takdirde Karacabey'de yapacakları vaatler ile ilgili bilgiler verdi.