Karacabey'de kaçak kazıya suçüstü

Karacabey'de 7 kişi kaçak kazı yaparken suçüstü yakalandı.

‘Hayvancılık can çekişiyor!'

Karacabey Ziraat Odası Başkanı Erhan Erdem, hayvancılığın can çekiştiğine dikkat çekerek, bu işin çözümünün 3 saç ayağı olan tarım, hayvancılık ve tarıma dayalı sanayinin aynı masada buluşmasından geçtiğini savundu.

Belediyespor´dan Erduğan´a teşekkür

“Biz önceden dedik, onlar yeni anladı!”

Saadet Partisi İlçe Başkanı Zeynel Abidin Koçak, ülke gündemine ilişkin önemli değerlendirmelerde bulunduğu bir basın açıklaması yaptı. Koçak, basın açıklamasına Gaziler Günü dolayısıyla tüm şehit ve gazileri anarak başladı.

İYİ Parti'li vekilden Karacabey'e ziyaret

İYİ Parti  Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Karacabey' ziyaret etti.

Başkan Özkan projeleri anlattı

Bursa Valisi İzzettin Küçük, Geçmiş Dönem İçişleri Bakanı ve Bursa Milletvekili Efkan Ala, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan ile birlikte Karacabey'de birtakım ziyaretler gerçekleştirdiler.

Belediyespor'da yüzler gülüyor

TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta deplasmanda Fatsa Belediyespor'u 4-1 yenen Karacabey Belediyespor'da yüzler gülüyor.

‘Asılsız haberlere maruz kaldım'

Karacabey Karadenizliler Derneği ve Karacabey Hemşehri Dernekleri Federasyonu (KARFED) Başkanı Osman Bektaş son günlerde yerel bir gazetede yer alan haberlere sitem ederek, asılsız haberlere maruz kaldığını söyledi.