Son Haberler

Türkiye'de her üç kişiden biri pre-diyabet

Teknolojiye ayak uyduran inşaatçı kazanıyor

BESİN ZEHİRLENMELERİNE KARŞI ÖNERİLER

Türkiye'deki ormanları yapay zeka koruyacak

5 adımda sağlıklı ev yoğurdu yapımı!

Vakıfköy Kent Parkı'nda sona doğru

Kutsal emanetler Karacabey'den geçti

18 Mart 1915 Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. Yıldönümü vesilesiyle düzenlenen Zafer Koşusu sürüyor. Gelibolu yarımadasından yola çıkan kutsal emanetler, Bandırmalı atletler tarafından Karacabeyli atletlere teslim edildi.

   Karacabey Cumhuriyet alanında gerçekleştirilen törene;  Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, Karacabey Kaymakamı Dr. Yusuf Gökhan Yolcu, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin ve Karacabey İlçe Müftüsü Naci Yalçınkaya katıldı.
   Tören, Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Çanakkale ve Kurtuluş savaşlarında şehit düşen kahramanların anısına yapılan saygı duruşu ile başladı. İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından söz alan Karacabey Kaymakamı Dr. Yusuf Gökhan Yolcu, Çanakkale'de şehit düşen askerleri andıklarını belirtti.
  Bandırmalı öğrencinin Çanakkale şiirini okuması ve Karacabey Ortaokulu öğrencilerinin halk oyunları gösterilerinin ardından Gelibolu Yarımadası'ndan getirilen deniz suyu, toprak ve Türk bayrağı kutsal emanetleri, Bandırma ve Karacabey kaymakamlarının eşliğinde Karacabey gençliğine teslim edildi.
   Karacabey'den teslim alınan emanetler Bilecik Valiliği'ne iletilmek üzere Bozüyük Kaymakamlığı'na teslim edilecek. Oradan da sırasıyla Eskişehir'e ve ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teslim edilmek üzere Ankara'ya ulaştırılacak.

Sağlık

Türkiye'de her üç kişiden biri pre-diyabet

Sağlık

BESİN ZEHİRLENMELERİNE KARŞI ÖNERİLER

Sağlık

Sağlıklı bir beyin için ruh sağlığı önemli

Sağlık

Klimalardan hasta olmamak için 2 altın kural