Haber Detayı
26 Şubat 2021 - Cuma 17:53 Bu haber 4216 kez okundu
 
Okullar yüz yüze eğitime hazır
Karacabey İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin, 1 Mart Pazartesi günü okulların yüz yüze eğitime başlayacak olması sebebiyle okullarda yapılan hazırlıkları yerinde görmek amacıyla incelemelerde bulundu.
EĞİTİM Haberi
Okullar yüz yüze eğitime hazır

   Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin, "Uzaktan eğitim süreci devam ederken Okul Müdürlüklerimizin tamamının yüz yüze eğitime hazırlık çalışmalarına süratle devam ettiklerini ve yaptığımız incelemelerde bütün okullarımızın yüz yüze eğitim için hazır olduklarını gördük. 1 Mart 2021 Pazartesi günü 8. ve 12. sınıflarımız, ilkokullarımızın tüm sınıf seviyeleri, ana sınıfları, özel eğitim sınıfları ve meslek liselerimizdeki (tüm seviyelerde) uygulamalı dersler  için yüz yüze eğitimler başlayacak olup diğer sınıf seviyelerinde ve derslerde ise uzaktan eğitim ile devam edilecek.

   Dayı Karacabey Anadolu Lisesinin tadilat, onarım ve güçlendirme çalışmaları tamamlanmış olup, Karacabey Ortaokulundaki tadilat, onarım ve güçlendirme çalışmaları halen devam etmektedir. Yetkililerden alınan bilgiye göre Karacabey Ortaokulundaki  çalışmaların 3 ay içinde tamamlanacağı bildirilmiş olup, bu süreçte Karacabey Ortaokulundaki öğrencilerimiz yüz yüze eğitimlerine ikili eğitim şeklinde Muhsin Yazıcıoğlu Ortaokulunda ve Ömer Matlı İlkokulunda devam edeceklerdir." dedi.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Okullar, yüz, yüze, eğitime, hazır,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.