Kınalıada'da Bursa rüzgârıBüyükşehir Belediyespor Kulübü yüzme sporcuları, İstanbul Kınalıada'da yapılan ‘Uluslararası Prens Adaları Yüzme Şampiyonası'nda 9 madalyanın sahibi oldu.
Karateciler başarıya doymuyorBüyükşehir Belediyespor Kulübü Karate takımı, Çanakkale'de düzenlenen 'Çanakkale Açık 15 Temmuz Şehitleri ve Gazilerini Anma Karate Şampiyonası'nda ferdi 2 birincilik, 2 ikincilik ve 2 üçüncülük elde etti. Büyükşehirli sporcular ayrıca Genç Erkeklerde birincilik kupasının sahibi oldu.
Karateciler 3 madalya ile döndü
Dev maratona renkli finalBursa Büyükşehir Belediyesi spor turizminde marka etkinleri kente kazandırıyor. Büyükşehir Belediyesi'nin desteği ile Uludağ'ın zirvesinde gerçekleştirilen Ultra Maraton (Uludağ Trail 2019) iki gün süren nefes kesen mücadelelerin ardından sona erdi.
NİLÜFER GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ BAŞARIYA DOYMUYORGençleri kötü alışkanlıklardan koruyarak, özgüvenli, sağlıklı, geleceğe emin adımlarla yürüyen bireyler haline getirmek amacıyla çalışmalarını sürdüren Nilüfer Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü'ne bağlı sporcu gençler, başarıya doymuyor.
Miniklerden 5 madalyaBüyükşehir Belediyespor Kulübü Boks takımı, Gümüşhane'de düzenlenen Üst Minikler Türkiye Boks Şampiyonası'nda 1 birincilik, 1 ikincilik ve 3 üçüncülük madalyası kazandı. Şampiyonanın ardından Büyükşehirli minikler takım halinde Türkiye ikincisi oldu.
Başkan Aktaş'tan dev maratona startBursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve 1000 sporcunun katıldığı Uludağ Ultra Maraton'un startı, Başkan Alinur Aktaş tarafından verildi. Uluslararası çaptaki organizasyonun Bursa'nın tanıtımına olumlu katkılar sağlayacağını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Yarışmacılar, şehrimizin turizm değeri taşıyan önemli noktalarını geçerek, hem zorlu hem de keyifli bir mücadele ortaya koyacaklar. Katılan herkese başarılar diliyorum” dedi.  
Mobiliyum AVM'den spora destekBursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, Voleybol ve Basketbol takımlarının forma sırt sponsorluğu için Mobiliyum AVM ile anlaştı.
Arda Işık'tan üçüncülük kupasıBüyükşehir Belediyespor Kulübü Bisiklet sporcusu Arda Işık, ‘15 Temmuz Şehitleri Anma ve Demokrasi Yarışı'nda üçüncü oldu.
Atıcılardan bir şampiyonluk dahaBüyükşehir Belediyespor Kulübü Atıcılık branşı, 15 Temmuz Trap Kupası'nın şampiyonu oldu.