Ebru kursları sınırları aştı

Mustafakemalpaşa Belediyesi Uğur Böceği Kültür Merkezi'nin sanat ve mesleki eğitim alanındaki çalışmaları sınırları aşıyor.

Bu sınavda yetenekler konuştu

Bursa Büyükşehir Belediyesi Orkestra Şube Müdürlüğü'nün yeni eğitim dönemi için toplam 160 öğrenci alacağı Halk Müziği ve Sanat Müziği Bölümlerine toplam 750 başvuru olunca, yetenek sınavında heyecan doruğa ulaştı.

‘İYİ DERSLER ŞOFÖR AMCA' PROJESİ

“Trafikte Sorumluluk Hareketi” kapsamında gerçekleştirilen ‘İyi Dersler Şoför Amca Projesi'nde yeni dönem başlıyor. Michelin işbirliği ile 2018-2019 dönemi boyunca 10 yeni ilde eğitim çalışmalarının gerçekleştirileceği proje kapsamında, 9 bini aşkın servis şoförüne ulaşılması hedefleniyor.

DOLARA KARŞIYIM TL İLE ALIŞVERİŞ YAPIYORUM

Düzenlediği etkinliklerle ziyaretçilerine unutulmaz saatler yaşatan ve alışverişi keyifli bir hale getiren CarrefourSA Bursa AVM, önceki gün pop müziğin yıldızı Sinan Akçıl'ı ağırladı. 

Köksal Toptan tarih başkenti İznik'te

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Türkiye Büyük Millet Meclisi 23.Dönem Başkanı ve Kamu Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan'ı İznik Ayasofya Orhan Camii önünde karşıladı.

Asırlık kent tuvallere yansıdı

HER BEŞ SANİYEDE BİR ÇOCUK ÖLÜYOR

2017 yılında dünya genelinde her beş saniyede bir çocuk hayatını kaybederken, toplamda 6,3 milyon çocuğun yaşama veda ettiği belirlendi.

BURSA'DA DUMAN'LI GECE

Türk rock müziğinin en sevilen gruplarından Duman, Kerki ve Solfej'in düzenlediği Açıkhava Güz Konserleri kapsamında Bursa'da sevenleri ile buluştu.