BURSA 17. KİTAP FUARI ZİYARETÇİ REKORUYLA SONA ERDİ

Yeni Gençlik Merkezleri kazandırılacak

AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, yapılan meydanlarda gençlik merkezleri oluşacağına dikkat çekerek, bu sayede gençlerin teknoloji ve diğer kötü alışkanlıklardan kurtulacağını söyledi.

Can dostlarımız Büyükşehir korumasında

Büyükşehir Belediyesi tarafından kente kazandırılan Sokak Hayvanları Tedavi Merkezi, Osmangazi İlçesi Soğukkuyu Mahallesi'nde faaliyete başladı.

Kadın ve Çocuk Akademisi gün sayıyor

Nilüfer Belediyesi'nin Konaklı Mahallesi'ne yaptığı Kadın ve Çocuk Akademisi kapılarını açmak için gün sayıyor. Akademide, mahallede yaşayan kadın ve çocuklar, çeşitli kurs ve atölyelere katılma imkânı bulacak. 

TARIM A.Ş.'de imzalar atıldı

Bursa Büyükşehir Belediyesi TARIM A.Ş. çalışanlarına moral veren toplu iş sözleşmesine imzalar törenle atıldı. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile Tarım-İş Sendikası Genel Başkanı İlhami Polat, TARIM A.Ş. bünyesinde görev yapan 90 çalışanı ilgilendiren toplu sözleşmeyi, Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu'nda yapılan törende imzaladı.

AKUT 23 YAŞINDA

Ülke genelindeki 30 operasyon ekibi ve 2 bin 500'ün üzerinde gönüllüsü bulunan Türkiye'nin en güvendiği sivil toplum kurumlarından biri olan AKUT, İstanbul Esentepe'de bulunan merkez binasında 23. kuruluş yıldönümü etkinliği düzenledi. Etkinliğe AKUT Yönetim Kurulu üyeleri, AFAD Başkanı Dr. Mehmet Güllüoğlu, AFAD yetkilileri ve AKUT gönüllüleri katıldı.

Sosyal medya, seçmen tercihlerini nasıl etkiliyor?

‘İlçeyi hak ettiği değere taşıyacağız'

CHP Osmangazi Belediye Başkan Adayı Erkan Aydın, Osmangazi'yi karış karış dolaşarak seçim çalışmalarına devam ediyor. Dürdane, Seçköy ve Selçukgazi köy kahvelerinde vatandaşlarla buluşan ayrıca gün boyu Yenibağlar, Yenikent mahallelerinin yanı sıra Mustafakemalpaşalılar Derneği'ni de ziyaret ederek yapacağı çalışmalar hakkında bilgiler verdi.