Haber Detayı
06 Eylül 2021 - Pazartesi 14:42 Bu haber 1302 kez okundu
 
“Atatürk Türkiye'sini kuracağız”
Vatan Partisi Karacabey İlçe Başkanı Rıfat Narhın’ın yaptığı basın açıklaması ile ülkemizi bölmek isteyenlere tepki gösterdi. Narhın; "Atatürk Türkiye'sini kuracağız." dedi.
SİYASET Haberi
“Atatürk Türkiye'sini kuracağız”

  Vatan Partisi Karacabey İlçe Başkanı Rıfat Narhın, basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

   "Ülkemizi bölme hareketleri yine ABD’nin başını çektiği bir oluşumla hız kazandı. Demokrasi Konferansı adında ABD ve Türkiye de ülkemizi bölme hareketleri yine devreye girdi. Fetöcüler dağıldı ama ABD kısa sürede ülkemizde demokrasi konferansı oluşturdu. 200 kuruluş CHP PKK HDP bir araya geldiler aralarına TİP, Emek Partisi gibi partilerle LGBT KHKLI platformu gibi kuruluşlarda yer aldı demokrasi konferansının yayınladığı bildiride ülkemizi bölme yok etmeye yönelik bildiriler yayınlandı.

   Bu oluşumda yer alanlar, ABD’li ağabeylerinden, soros vakıfları ve derneklerinden yani yaşamlarını kara parayla ABD’den fonlanarak geçinen vakıf ve derneklerdir. Güzel ülkemizi soros vakıflarıyla kara parayla bölme amaçlı iç düşmanlar birleşmiş ülkemizi demokrasi barış sözleriyle bölmeye kalkmaktadırlar. Bu sözler kötü amaçlı eylemleri örtülemek için bir kılıftır iktidarı ele geçirip ABD ile birlikte bölme hareketidir. Bu bölücü konferanstan çıkan sonuçlar şöyledir;

1. Katliamlarla ülkemiz yüzleşsin. Yani anlamı şudur ülkemizde Ermeni katliamı ve Dersim katliamı yapılmıştır.

2. Savaşa karşı barış. Buradan çıkan sonuçta şudur terörle mücadele yani pkk ile mücadele yapılmamaktadır burada bir savaş vardır.

3. Siyasi tutuklular derhal serbest bırakılsın. PKK ve FETÖ’ye açıkca özgürlük istenmektedir.

4. Kayyumlar kaldırılsın. Belediyelerin PKK’ya tam desteğe devam etmesi istenmektedir.

5. Dış politikada saldırgan tutumdan vazgeçilsin. Burada da istenen terör operasyonlarından vazgeçilsin, Libya’dan Akdeniz’den Suriye’den Azerbaycan Karabağ’dan çıkılsın buralar emperyalist ülkelerin güdümüne bırakılsın.

6. Tutuklu gazeteciler serbest kalsın. Gazeteci dedikleri ülkemizi bölmeye kalkan ABD’nin yönlendirdiği paralı kalemlerdir.

7. LGBT tanınmalı ve eşit yurttaşlık hakkı verilmeli. Cinsiyetsiz bir toplum yaratarak insanı kendine yabancılaştıran bir toplum yaratılmak istenmektedir. Özgürlük adı altında bireycileştirilen toplum emperyalizmin maşası olmaya uygun hale getirilmelidir.

   ABD ülkemizde demokrasi ve barış kelimeleriyle ülkemizi bölme hareketlerini hızlandıracağını kamu önünde 200 parti ve dernek ile açıklamıştır. Vatan Partisi olarak halkımızı bu konuda uyarıyoruz. ABD ve onun yerli işbirlikçileri ülkemizde iç savaş çıkarma peşindedir. Vatan Partisi olarak ABD ve onun çocuklarının ülkemizi bölme hareketlerini biliyoruz ve buna asla müsaade etmeyeceğiz. Halkımızdan iktidar istiyoruz partimiz iktidara geldiğimiz gün soros vakıfları ve derneklerini kapatacağız. Yurtdışından fon alan ve özgür olduğunu iddia eden tüm kurumların ipliği pazara çıkmıştır. Bu yalan yuvaları ülkemizi bölme hareketinin bir diğer ayağıdır. Vatan Partisi ülkemize karşı oynanan tüm oyunların ve bu oyunlarda yer alan tüm kurumların karşısında bir kale gibi durmaktadır. Atatürk Türkiye'sini kuracağız."

Kaynak: Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: “Atatürk, Türkiye'sini, kuracağız”,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.