Haber Detayı
07 Ocak 2021 - Perşembe 12:41 Bu haber 835 kez okundu
 
“Azerbaycan’ın zafer bayramı kutlu olsun”
Vatan Partisi Karacabey İlçe Başkanı Rıfat Narhın, kardeş ülke Azerbaycan’ın zafer bayramını kutladı. “Bu zafer kalpaklı Azerbaycan ordusunun zaferidir” diyen Narhın, Asya dayanışmasının her geçen gün daha da güçlendiğini ve sesinin gür çıktığını savundu.
SİYASET Haberi
“Azerbaycan’ın zafer bayramı kutlu olsun”

   ABD gemisinin battığını vurgulayan Vatan Partisi İlçe Başkanı Rıfat Narhın, şunları kaydetti: “Azerbaycan’ın bu zaferi, mavi bereli Türk komandosunun zaferidir. Bu zafer SİHA’ların, Türk buluşunun zaferidir. Bu kahramanlık Türk Asya bozkırlarından 21. yüzyıla zorlukların üzerinden geçerek Orta Asya’dan dört nala gelen kahramanlıktır. Bu zafer ABD’nin Kafkas Seddi girişiminin daha kurulmadan yerle bir eden Asya dayanışmasının zaferidir. Bu güven, bu sevinç Türk milletinin, Asya’nın ve mazlumların güvenidir, sevincidir. Bu yenilgi ABD emperyalizmin yenilgisidir. Bu utanç ABD gemisinde tayfa olanların utancıdır. Bu mutluluk Türkiye gemisindeki vatanseverlerin ve kahramanların mutluluğudur. Vatan Partisi olarak ülkemizde iki gemi vardır. Biri ABD gemisi, diğeri de Atatürk’ün gemisi olan Bandırma vapurudur. Vatan Partisi, Bandırma Vapuru’ndadır. ABD gemisi batmıştır ve Asya’dan yükselen ses artık daha gür çıkmaktadır.
   Vatan toprağımızı kurtarmamız, zafer modelimizi bir kez daha gözler önüne sermiştir. ABD’nin ve İsrail’in Kürdistan adı altında ikinci bir İsrail devletini kurma girişimi de böylece bozguna uğratılmıştır. Birleşen Batı Asya, Atlantik girişimlerini bozguna uğratmıştır.
   Türkiye, Azerbaycan, Rusya, İran, Irak, Suriye ve Libya dayanışması, bir zafer ittifakıdır. Türkiye’den Orta Asya Cumhuriyetleri Pakistan, Hindistan, Çin ve Kore’ye kadar uzanan Asya dayanışması, 21. yüzyılın zafer modelidir, uygarlığın atağıdır, çağdaş uygarlık stratejisidir.
   Azerbaycan zaferi, Doğu Akdeniz’deki mavi vatan zaferlerinin de modelini ortaya koymuştur. Doğu Akdeniz’de ABD uçak gemilerine binenler, Kafkaslara baksın. Çünkü o uçak gemilerinin sulara gömüldüğünü görebilirler. ABD gemisine binenler çamurla inerler.
   Doğu Akdeniz’de Fransız zırhlılarına güvenenler, Çanakkale Boğazı’nda sulara gömüldüklerini unutmasınlar. Bu zaferler aynı zamanla aklın kahramanlığıdır. Ergenekon’dan çıkışa önderlik eden demircinin aklı, destan yazan akıldır. Kalpaklı Azerbaycan neferinin ve mavi bereli komandonun sert adımları Asya çağdaş uygarlığının ayak sesleridir. Bin yaşasın Mustafa Kemal’in askerleri… Ne mutlu Türk’üm diyene.!”

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: “Azerbaycan’ın, zafer, bayramı, kutlu, olsun”,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.