Haber Detayı
11 Ocak 2021 - Pazartesi 15:04 Bu haber 718 kez okundu
 
BALDER'den gazetemize ziyaret
BALDER Başkanı Musa Altın ve dernek yöneticileri gazetemizi ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
BALDER'den gazetemize ziyaret

BALDER dernek yönetimi tarafından geçtiğimiz gün yapılan ziyarette, Karacabey Haber Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdür Yasin Keskin ile bilgi alışverişinde bulundular.

   Ziyarette konuşan dernek başkanı Musa Altın, çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Altın, “Derneğimizi  Karacabey’de bulunan Balıkesirliler arasında sosyal, kültürel dayanışmayı sağlamak, toplumsal olaylarla ilgili faaliyetlerde bulunmak, sivil toplum faaliyetlerinin geliştirilmesi ve etkinleştirilmesini sağlamak amacı ile kurmuştuk. 6 senedir faaliyet gösteren derneğimiz birçok sosyal faaliyete imza atmıştır. Biz her zaman söylediğimiz gibi, Balıkesirli olan, Balıkesir’de yetişen, Balıkesir ile ailesel ve kültürel bağı bulunan, Balıkesir’e ve Balıkesirlilere sempati ve sevgi besleyen, kendisini Balıkesirli olarak kabul eden herkesi derneğimize bekliyoruz” dedi.

   Ziyaret için teşekkür eden Karacabey Haber Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Yasin Keskin, Karacabey’e yaptıkları faaliyetlerden dolayı dernek yönetimine teşekkür etti.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Yasin KESKİN
Etiketler: BALDER'den, gazetemize, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.