Haber Detayı
11 Ocak 2021 - Pazartesi 16:53 Bu haber 735 kez okundu
 
Başkan Özkan’dan ‘Çalışan Gazeteciler Günü’ mesajı
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, kamuoyunun doğru bir şekilde aydınlatılması için gece-gündüz demeden yoğun bir efor sarf eden ve fedakârca görevini yerine getiren tüm basın mensuplarının, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.
GÜNDEM Haberi
Başkan Özkan’dan ‘Çalışan Gazeteciler Günü’ mesajı

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

   Başkan Özkan mesajında, halkın haber alma ve bilgi edinme hakkına katkı sağlayan, kamuoyunun doğru bir şekilde aydınlatılması için gece-gündüz demeden yoğun bir efor sarf eden ve fedakârca görevini yerine getiren tüm basın mensuplarının, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

Demokrasinin vazgeçilmez unsuru

   Gazetecilerin, insanlara haber ve bilgi akışı sağlamak gibi çok yönlü bir misyona sahip olduklarına vurgu yapan Başkan Özkan, “İnsanlar, basından okudukları ve öğrendikleri haber ve yorumlar ışığında, kent, ülke ve dünya gündemine dair bilgi sahibi olur. Basın meslek ilkeleri çerçevesinde, kamuoyunu doğru, dürüst ve tarafsız bir şekilde bilgilendiren gazeteciler de bu yüzden, demokrasinin vazgeçilmez bir unsuru olarak çok önemli bir görevi icra etmektedir. Bu vesileyle, tüm zorluklara rağmen her koşulda kamuoyunu aydınlatmak için büyük bir özveriyle çalışan tüm gazetecilerimizin gününü kutluyor, her birine meslek hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Başkan, Özkan’dan, ‘Çalışan, Gazeteciler, Günü’, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.