Haber Detayı
06 Nisan 2021 - Salı 17:20 Bu haber 2390 kez okundu
 
Başkan Özkan'dan esnaf ziyareti
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, kentte yeni açılan iş yerlerini farklı zamanlarda ziyaret ederek esnafa ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletirken, kendileriyle pandemi tedbirleri hakkında da sohbet etme imkanı oldu.
YAŞAM Haberi
Başkan Özkan'dan esnaf ziyareti

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, kentte faaliyetlerini sürdüren esnaflarla bir araya geldi.

   Yeni açılan iş yerlerini farklı zamanlarda ziyaret eden Özkan, esnafa ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletirken, kendileriyle pandemi tedbirleri hakkında sohbet etme imkanı oldu.

   Sosyal mesafe kurallarına uyularak yapılan ziyarette, esnafın talep ve beklentilerini de dinleyen Özkan, tüm dünyada etkili olan pandemiye karşı topyekûn mücadele vurgusunu yineledi.

Hep birlikte başaracağız

   Esnaflara hayırlı işler dileyen Başkan Özkan, “Bildiğiniz gibi pandemi tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkisini sürdürüyor. Normalleşme sürecinde asla rehavete kapılmamalıyız. Sık sık vurguladığımız gibi maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına en iyi şekilde uymaya gayret gösterelim. Kurallara ne kadar sıkı uyarsak, bu süreci o kadar hızlı atlatacağımıza inanıyorum. İnşallah bunu hep birlikte başaracağız ve eski güzel günlerimize yeniden döneceğiz. Bu vesileyle sizlere, sağlıklı ve bol kazançlı günler diliyorum” ifadelerini kullandı.

Tarihi Pasaj kente yakışır hale getirildi

   Şehir merkezinde bulunan tarihi pasajın da kısa süre önce tadilattan geçip yeniden faaliyete girmesinin, şehrin merkezi açısından önemli olduğunu kaydeden Başkan Özkan, “Dokusu bozulmadan şehre yakışır bir düzen alan bu pasajımız da ilçemize renk kattı. Esnaflarımızın da içinde yer almaya başlamış olması bizleri sevindirdi. Hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Başkan, Özkan'dan, esnaf, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.