Haber Detayı
23 Ağustos 2021 - Pazartesi 14:11 Bu haber 11408 kez okundu
 
Bursa'daki Karacabeyliler kahvaltıda buluştu
Bursa'da aktif olarak faaliyet gösteren Karacabey Fan Kulübü, Bursa'daki Karacabeylileri kahvaltıda buluşturdu.
YAŞAM Haberi
Bursa'daki Karacabeyliler kahvaltıda buluştu

   Kurulduğu günden beri sayısız etkinlik ve faaliyetler yapan Karacabey'in önde gelen isimlerini bünyesinde toplayan Fan Kulübü kahvaltı programı ile üyeleri ve misafirleri ile buluştu.

   Karacabey Fan Kulübü Başkanı Ertan Öktem ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde yapılan kahvaltıya; AK Parti Bursa Bölge Milletvekili Mustafa Esgin, Karacabeyli Osmangazi Emniyet Müdürü Memduh pişik, İnkaya Köylüleri Kültür Ve Dayanışma Derneği Başkanı İdris Yıldız, emekli emniyet müdürü Fahri Yıldız, Fan Kulübü yönetim kurulu üyeleri aileleri ve Karacabey'in değerli iş adamları katıldı.

   Toplantıda konuşan Fan Kulübü Başkanı Ertan Öktem, Bursa'daki Karacabeyli hemşerilerimizle buluşup Karacabey'in sorunlarını, yapılması gerekenleri, Fan Kulübün yapacağı etkinlikleri ve Bursa'da yaşayan Karacabeylileri birlik ve beraberlik içinde tek çatı altında toplamayı hedeflediklerini söyledi. Bu bağlamda Karacabeyli olan herkesi Fan Kulübe üye olup aktif çalışmalara destek vermesini istiyorum dedi.

   Programa katılan AK Parti Bursa Bölge Milletvekili Mustafa Esgin'de yaptığı konuşmada; Düzenlenen kahvaltı programını önemsediğini, Karacabeylilerin Bursa'da en iyi şekilde temsil edilmesi için birlik ve beraberliğe ihtiyaç olduğunu ifade etti.

   Karacabey ve köyleri için yapılacak olan her türlü çalışmalara her zaman destek vereceğini ifade eden Esgin, kahvaltı programını düzenleyen Fan Kulüb Başkanı Ertan Öktem ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

   Programa katılan İnkaya Köylüleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İdris Yıldız'da, Bursa'da yaşayan Karacabeyliler için böyle bir buluşmanın önemli olduğunu, en eski köy derneği olarak Fan Kulübün yapacağı tüm faaliyetlere ve Karacabey'e hizmet eden herkese her zaman destek olacaklarını belirtti.

   Ayrıca Neşeli bir sohbet ortamında fikir alışverişinde bulanan Karacabeyliler aileleri ile birlikte güzel bir gün geçirmenin de keyfini yaşadı.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Bursa'daki, Karacabeyliler, kahvaltıda, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.