Haber Detayı
29 Temmuz 2020 - Çarşamba 13:28 Bu haber 5363 kez okundu
 
Büyük ikramiye Karacabey’e çıktı
9 Ağustos 2020 tarihinde özelleştirileceği açıklanan Milli Piyango’nun son büyük ikramiyesi Karacabey’e çıktı. 3 milyon TL veren 19 Temmuz tarihli çekiliş öncesi çeyrek biletini Kemal Tetik’in gişesinden alan talihli, 750 bin TL’nin sahibi oldu.
GÜNDEM Haberi
Büyük ikramiye Karacabey’e çıktı

   2006 yılında da Milli Piyango’nun büyük ikramiyesini sattığını açıklayan Kemal Tetik, son olarak 19 Temmuz tarihli çekilişte büyük ikramiyeyi satmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. Karacabeyli talihliye büyük ikramiyesinin hayırlı olmasını dileyen Tetik, “İnşallah ihtiyaçlı birine çıkmıştır. Bu zor günlerde ve bayram öncesi bu ikramiye kime çıksa aslında ilaç gibi gelir. Hayırlı uğurlu olsun. Kemal Tetik Gişesi’ni tercih eden vatandaşlarımızı kazandırmaya devam edeceğiz. Ayrıca 9 Ağustos’ta Milli Piyango artık özelleşiyor. Özelleşmeden önce son büyük ikramiyeyi satmanın da mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

   Öte yandan Türkiye Varlık Fonu, Milli Piyango ve diğer sayısal şans oyunları için işletme ihalesinde en iyi teklifi veren İtalyan Sisal-Şans (Demirören) ortak girişim grubuyla sözleşme imzalandığını duyurmuştu.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Yasin KESKİN
Etiketler: Büyük, ikramiye, Karacabey’e, çıktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.