Haber Detayı
16 Kasım 2021 - Salı 18:03 Bu haber 1600 kez okundu
 
Büyükataman'dan Kılıçdaroğlu'na yanıt
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugünkü grup toplantısında sarf ettiği sözlere yönelik olarak Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri-Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, sosyal medya hesabı üzerinden bir mesaj yayınladı.
SİYASET Haberi
Büyükataman'dan Kılıçdaroğlu'na yanıt

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugünkü grup toplantısında sarf ettiği sözlere yönelik olarak Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri-Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman, sosyal medya hesabı üzerinden bir mesaj yayınladı.

   Bursa Milletvekili İsmet Büyükataman'ın, sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı mesaj şöyle;

1- CHP Genel Başkanı; her zaman olduğu gibi tarihleri ve olayları birbirine karıştırdığı konuşmasında 2018 Seçim Beyannamemizde yer alan vaatlerden bir tanesini diline dolayarak partimize haddini aşan sözlerle saldırmıştır.

2- Sayın Genel Başkanımızın bugünkü grup toplantımızda ifade ettiği üzere Milliyetçi Hareket Partisi, seçim beyannamesinde yer verdiği tüm başlıkların gerçekleşmesi için çalışmalar yapmakta, sorunların çözümü için emek harcamaktadır.

3- Mağduriyetleri bir sömürü alanı hâline getirerek, çözümsüzlük senaryoları üzerinden siyaset yapmaya çalışan CHP zihniyetinin, sorunların çözümü noktasında kat edilen mesafeleri görmesini beklemiyoruz. Çünkü bugünkü CHP'nin odak noktası millet ve memleket değildir.

4- Büyük Türk milleti müsterih olsun. Partimiz aziz milletimizin ihtiyaçlarının karşılanması noktasında elini taşın altına daima sokmuş, insanımızın sorunlarının çözülmesini bir siyaset malzemesi olarak görmek yerine, onların müreffeh yarınlarını bir vatandaşlık hakkı bilmiştir.

5- Kandil'in oyuncağı hâline gelen Kılıçdaroğlu'nun Milliyetçi Hareket Partisinin bugünkü durumuna üzülmesi, kendi acınacak hâlinin şuurunda olmamasındandır. Partimiz aziz milletimizin desteği ile gönüllerde yükselmekte iken CHP, dibi görünmeyen bir çukur hâline gelmiştir.

6- Türk siyasetinde üzerinde herhangi bir leke bulunmayan, kimsenin de bu çirkinliği yakıştıramayacağı Sayın Genel Başkanımızın, herhangi bir yolsuzluğu alkışladığını iddia etmek için akıldan vareste olmak gerekir.

7 (son)- Taciz, rüşvet, yolsuzluk ve yandaşlara verilen ihale skandallarıyla çalkalanan CHP'li belediyeler gündemden düşmezken Kılıçdaroğlu'nun uğraşması gereken kendi partisidir. Elbette ki ahlaksızlıkla iç içe geçmiş böyle bir partiyi yönetmek ülkeyi yönetmekten daha zor olacaktır.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Büyükataman'dan, Kılıçdaroğlu'na, yanıt,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.