Haber Detayı
11 Ocak 2021 - Pazartesi 15:27 Bu haber 868 kez okundu
 
CHP’den Gazeteciler Günü ziyareti
CHP Karacabey İlçe Başkanı Gönül Avil, CHP Karacabey Belediye Meclis Üyesi Murat Tanrıverdi ve yönetim kurulu üyeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle gazetemizi ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
CHP’den Gazeteciler Günü ziyareti

Gerçekleşen ziyarette gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Yasin Keskin ile bir süre sohbet eden CHP İlçe Başkanı Gönül Avil, “Yerel basında emek harcayan değerli çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, yeni yılda da kolaylıklar dilerim. Gazeteciler yerelde halkın nabzını tutan, yaptıkları haberler ile bilgilendiren önemli kurumlardır. Bu vesile ile yerel basında kar kış, yağmur, çamur, sıcak demeden en iyi şekilde haber peşinde koşan gazetecilerin gününü kutlamak bir borçtur. Bundan sonraki çalışmalarınızda sizlere başarılar dilerim”” dedi.

Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdür Yasin Keskin’de ziyaret için CHP İlçe Başkanı Gönül Avil ve beraberindekilere teşekkür etti.     

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Yasin KESKİN
Etiketler: CHP’den, Gazeteciler, Günü, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.