Haber Detayı
02 Nisan 2021 - Cuma 16:22 Bu haber 5599 kez okundu
 
İYİ Parti Karacabey Gençlik Kolları'nda devir teslim
İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanı Caner Karamer görevini Atakan Çetin’e devretti.
SİYASET Haberi
İYİ Parti Karacabey Gençlik Kolları'nda devir teslim

   İYİ Parti’nin tüzüğü gereği yaş sınırına takılan mevcut Gençlik Kolları Başkanı Caner Karamer  görevini  genel merkezin atadığı Atakan Çetin’e  devretti. Devir teslimi iyi parti bursa il başkanlığında gerçekleştirildi.

   İYİ Parti İlçe Başkanı Fatih Karabatı, partisinin tüzüğünde Gençlik Kolları Başkanlığında yaş sınırı bulunduğunu açıkladı Karabatı , “Bugüne kadar her çalışmada yanımızda olan, özverili çalışmalarıyla İYİ Parti ailesine güç katan Gençlik Kolları Başkanımız Caner Karamer yaş sınırına takılmıştır. Kendisine bu güne kadar yaptığı hizmetler nedeniyle çok teşekkür ederim.  İYİ Parti’ye hizmetlerine devam edecektir. Genel Merkezimiz tarafından Gençlik Kolları Başkanlığına Atakan Çetin atanmıştır.” dedi.
“GÖREV YAŞ HADDİ İLE TAMAMLANDI”
   İYİ Parti için çalışmaya devam edeceğini söyleyen Caner Karamer şunları söyledi: 
   “2020 yılından bu güne yürütmüş olduğum Gençlik Kolları Başkanlı görevim yaş haddini doldurmam nedeniyle son bulmuştur. Bu güne kadar bana yardımlarını esirgemeyen başta  Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e, Bursa İyi Parti İl Başkanım Selçuk Türkoğlu ve Yönetimine Karacabey İyi Parti İlçe Başkanım Fatih Karabatı ve Yönetimine , İl Gençlik Kolları Başkanımıza gençlik kollarında çalışan genç kardeşlerimize ve saygıdeğer yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim. Yeni Başkanımız
Atakan Çetine görevinde başarılar dilerim.”

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: İYİ, Parti, Karacabey, Gençlik, Kolları'nda, devir, teslim, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.