Haber Detayı
14 Kasım 2020 - Cumartesi 20:02 Bu haber 8667 kez okundu
 
Karacabey’de Bad-ı Saba Konutları’nın temeli atıldı
Class İnşaat güvencesiyle yapılan, Bad-ı Saba Konutları projesinin temeli atılarak yapımına başlandı.
GÜNDEM Haberi
Karacabey’de Bad-ı Saba Konutları’nın temeli atıldı

Bad-ı Saba Konutları projesinin yapımına geçtiğimiz gün başlanırken, ilk harcın atılmasıyla birlikte kurban kesilip dualar okundu.

   Bad-ı Saba Konutları projesi ile yapılacak olan 40 konut ve 10 dükkan Karacabey’e değer katmasının yanında yeni bir yaşam alanı oluşturacak.

 

Proje hakkında bilgiler veren Class İnşaat’ın sahipleri Fetullah Şahin ve Üzeyir Altınkaynak,” 100, 145 ve 155 metre kare anahtar teslim daire seçenekleriyle müşterilerimizin hizmetindeyiz. Başlangıca özel fiyatlarımızdan yararlanmak, maket versiyonunu incelemek için dileyen tüm müşterilerimizi ofisimize bekliyoruz. Bu projemizde,  her daire için kapalı araç otoparkımız olacak. Siteye ait yeşil alan ile çocuklar rahat ve güvenli ortamda oyun oynamanın ve yüzmenin tadını çıkartacaklar. Sitemizin bahçesinde mangal keyfi yapılması için açık ve kapalı barbeküler olacak. Daha fazla bilgi almak isteyen herkesi Tabaklar Mahallesi Nihat Oktay Sokak BUSKİ karşısında bulunan ofisimize davet ediyoruz. Ayrıca dileyenler bize 0 542 815 28 61 numaralı telefondan da ulaşabilirler” açılamalarında bulundular.

 

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Yasin KESKİN
Etiketler: Karacabey’de, Bad-ı, Saba, Konutları’nın, temeli, atıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.