Haber Detayı
06 Eylül 2021 - Pazartesi 15:20 Bu haber 2323 kez okundu
 
Karacabey’de ilk ders zili çaldı
2021-2022 eğitim öğretim yılı tüm kademelerde yüz yüze eğitimle bugün başladı. Karacabey'de 49 okulda 14 bin 156 öğrenci ve 983 öğretmen ilk ders zilinin çalmasının ardından okullarına kavuştu.
EĞİTİM Haberi
Karacabey’de ilk ders zili çaldı

  Büyük bir heyecanla okullarına koşan minik öğrenciler eğitim hayatına ilk adımlarını attı. Bu önemli günde minik öğrencileri yalnız bırakmayan Karacabey İlçe Millî Eğitim Müdürü Emin Dingin, öğrencilerin ilk ders heyecanına ortak oldu.

   Karacabey İlçe Millî Eğitim Müdürü Emin Dingin, Hacı Ahmediye Onur İlkokulunda ilk ders zilini çaldı. İlk ders günü olması sebebiyle eğitim-öğretimden sorumlu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ebru Kaya'da Şehit Bahadır Tayfur İlkokulunu ziyaret etti.
   Uzun bir aranın ardından öğrencilerle yüz yüze buluşmanın heyecanını yaşadıklarını ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin DİNGİN, öğretmen ve öğrencilerle sohbet edip, 2021-2022 eğitim-öğretim yılının hayırlı ve sağlıklı bir eğitim-öğretim dönemi olması dilekleri ile okuldan ayrıldı. 

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Karacabey’de, ilk, ders, zili, çaldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.