Haber Detayı
18 Kasım 2021 - Perşembe 18:13 Bu haber 1381 kez okundu
 
Kış Spor Okulları 27 Kasım’da başlıyor
Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2021-2022 Kış Spor Okulları, 27 Kasım’da başlıyor.
SPOR Haberi
Kış Spor Okulları 27 Kasım’da başlıyor

Yeni neslin daha donanımlı, birikimli ve sağlıklı yetişmesi amacıyla imkanlar oluşturan Büyükşehir Belediyesi, gençleri sporla buluşturmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi’nin Büyükşehir Belediyespor işbirliği ile düzenlediği ‘2021-2022 Kış Spor Okulları’, 27 Kasım’da başlıyor.

“11 branş, 7 dönem”
4-16 yaş aralığındaki çocukların yüzme, voleybol ve basketbol başta olmak üzere kort tenisi, boks, cimnastik, satranç, taekwondo, masa tenisi, güreş ve karate branşlarında eğitim alacağı etkinlik, toplam 11 branşta ve 12 eğitim tesisinde gerçekleştirilecek. Eğitimler cumartesi ve pazar olmak üzere haftada 2 gün olurken, 4’er hafta üzerinden toplamda 7 dönem devam edecek.

Yaz ve Kış dönemlerinde çocukların hem spor yapıp hem de keyifli zaman geçirmelerine imkân sağlayan Spor Okulları ile çocukların sporu, hayatlarının bir parçası haline getirmeleri ve yaşamları boyunca iyi bir sporcu ve vatandaş kimliğini benimsemeleri hedefleniyor.

Ayrıntılı bilgi için;
www.bbbgenclikkulubu.com

www.bursabbspor.com
 

Kaynak: (BB) - Basın Bülteni Editör: Rabia FİDAN
Etiketler: Kış, Spor, Okulları, 27, Kasım’da, başlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.