Haber Detayı
02 Ekim 2020 - Cuma 14:03 Bu haber 4524 kez okundu
 
Klinika’da kan değişimi
Karacabey’de ‘Özel Sağlık Polikliniği’ adı altında yaklaşık 20 yıl faaliyet gösterdikten sonra, son 5 yıldır da Karacaahmet Mahallesi’nde faaliyetlerine devam eden Klinika Sağlık Merkezi’nde değişim yaşandı.
EĞİTİM Haberi
Klinika’da kan değişimi

Klinika’nın kurucusu olan Dr. Hamit Hatip’in devlet bünyesinde hizmet vereceğinden dolayı söz konusu sağlık merkezini İç Hastalıklar Uzmanı Dr. Hüseyin Özman’a devretti. Daha önce ‘poliklinik’ olarak faaliyet gösteren Klinika’nın bu yeni dönemde ‘muayene hizmetleri’ vereceğini belirten Dr. Hüseyin Özman, iç hastalıklar (dahiliye) ile ilgili sağlık sorunu bulunan vatandaşları Klinika’ya beklediklerini söyledi.

   Yeni dönemde Klinika’nın vereceği hizmetleri sıralayan Özman, “Kronik hastalıklarda fonksiyonel tıp uygulamaları, cerrahi dışı basur tedavisi, holter tansiyon aletiyle 24 saat tansiyon takibi gibi sağlık hizmetlerimizin yanı sıra serum takma, iğne, pansuman ve dikiş aldırma gibi hizmetlerimiz de mevcuttur.” dedi.

   1982 yılında doktorluk mesleğine başlayan İç Hastalıklar Uzmanı Dr. Hüseyin Özman, emekliliğe ayrıldığı 2004 yılına kadar Mustafakemalpaşa Devlet Hastanesi’nde hizmet verdi. Emekli olduktan sonra yaklaşık 8 yıl doğu ve güneydoğudaki tıp merkezlerinde çalışan evli ve 3 çocuk babası Dr. Hüseyin Özman, bundan sonra tüm bilgi ve tecrübesiyle Karacabeyliler’in hizmetinde olduklarını sözlerine ekledi.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Yasin KESKİN
Etiketler: Klinika’da, kan, değişimi,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.