Haber Detayı
13 Nisan 2021 - Salı 18:53 Bu haber 1895 kez okundu
 
MUSA ALTIN GÜVEN TAZELEDİ
Karacabey Balıkesirliler Derneği 3. Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı. Tek listeyle gidilen seçimde BALDER Başkanı Musa Altın ile yönetimi yeniden seçilerek güven tazeledi.
GÜNDEM Haberi
MUSA ALTIN GÜVEN TAZELEDİ

Gazi Mahallesi’nde bulunan dernek binasında gerçekleştirilen kongre, saygı duruşu, istiklal marşı ve gündemdeki maddelerin görüşülmesiyle başladı.

   Kongrede konuşan Başkan Musa Altın, “Derneğimizi kurduğumuz günden bu yana üyelerimiz ile birlikte çeşitli etkinlikler düzenledik. Her hafta Perşembe günü akşamları bayanlara yönelik Kültür Konferansları düzenledik. Her hafta Cuma günü akşamları erkeklere yönelik Kültür Konferansları düzenledik. Bu konferanslarda farklı konuşmacıları sizlerle buluşturmaya çalıştık. Gençlerimize yönelik faaliyetler yapmaya çalıştık. Üyelerimize kültürel gezi programları yaptık. Üyelerimizin cenaze, düğün gibi iyi ve kötü günlerinde yanında olmaya çalıştık. Derneğimizi her platformda temsil ettik” dedi.

   Konuşmanın ardından yapılan seçimde, üyelerin tamamının oyunu alan Altın güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi.

   Yapılan genel kurulun ardından yönetim kurulu asil üyeleri şu isimlerden oluştu; Musa Altın, Yasin Keskin, Salih Sert, Muharrem Tepe, Zeki Yörük, Sultan Ceylan, Osman Yavaş, Özcan Tepe, Recep Başaran, Sevgi Şahiner ve Hanife Çolak

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri; Nurettin Şahin, Nermin Çetin, Hatice Orhan, Yusuf Çolak, Mustafa Kaya, Himmet Başaran, Zekeriya Eren, Mustafa Tepe, İsmet Eryılmaz, Adem Gürgen ve Osman Özdemir

Denetleme Kurulu Asil Üyeleri; Cemal Çetin, Şaban Yılmaz, Süleyman Aydın

Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri; Salih Aydın, Murat Tezcan, Hasan Çam

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Yasin KESKİN
Etiketler: MUSA, ALTIN, GÜVEN, TAZELEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.