Haber Detayı
08 Mayıs 2020 - Cuma 16:56 Bu haber 2865 kez okundu
 
TEKNOSAB'dan Karacabey’de ihtiyaç sahiplerine destek
Karacabey sınırları içerisinde kurulacak olan 'yeni nesil organize sanayi bölgesi' TEKNOSAB'ın yönetimi tarafından, ilçedeki ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere 750 adet erzak kolisi hazırlandı. Hazırlanan koliler, Karacabey Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü'ne teslim edildi.
GÜNDEM Haberi
TEKNOSAB'dan Karacabey’de ihtiyaç sahiplerine destek

Sosyal dayanışmanın ön planda olduğu Karacabey’de, ihtiyaç sahipleri için bir destek de TEKNOSAB’dan geldi.

   Karacabey sınırları içerisinde kurulacak olan 'yeni nesil organize sanayi bölgesi' TEKNOSAB'ın yönetimi tarafından, ilçedeki ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere 750 adet erzak kolisi hazırlandı.

   Hazırlanan koliler, TEKNOSAB Müdürü İlker Er tarafından Karacabey Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü'ne teslim edildi. Er, daha sonra Belediye Başkanı Ali Özkan ile bir araya geldi.

Özkan’dan teşekkür

   Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, destekleri için Er’e teşekkür ederken, “Ülkemizin en önemli yatırımlarından biri olan hem Karacabey’in hem de Bursa’nın gelişimine önemli katkı sağlayacak TEKNOSAB’ın bu anlamlı desteğine minnettarız. Bizler de gelen bu yardımları ihtiyaç sahibi ailelere dağıtmak için aracılığı üstleniyoruz. Ekiplerimiz bu anlamda haftanın 7 günü boyunca sahada çalışıyorlar. Bu vesileyle, desteklerinden ötürü TEKNOSAB yönetimine teşekkür ediyorum’’ dedi.

Yüksek teknolojinin merkezi olacak

   Öte yandan Karacabey’de, sanayi devriminin Türkiye’deki öncüsü olacak potansiyeldeki TEKNOSAB, bilgi ve inovasyona yönelik üretim faaliyetleri ile güvenilir, sürdürülebilir enerji kaynaklarına yönelik çalışmaların yapılacağı; içerisinde AR-GE Merkezlerinden, üniversiteye kadar bilim, eğitim ve üretim adına ülke için en büyük yatırımlardan birisi olarak ön plana çıkıyor.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: TEKNOSAB'dan, Karacabey’de, ihtiyaç, sahiplerine, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.