Haber Detayı
31 Aralık 2019 - Salı 09:11 Bu haber 11752 kez okundu
 
“2020 yılına yeni umutlarla, büyük hedeflerle giriyoruz!”
Karacabey AK Parti İlçe Başkanı Ertem İşcan, başarılarla, güzelliklerle dolu 2019'u geride bırakırken, yeni hedeflerle yepyeni bir yıla daha merhaba demenin heyecan ve mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.
SİYASET Haberi
“2020 yılına yeni umutlarla, büyük hedeflerle giriyoruz!”

Partilerinin kurulduğu günden bugüne vatandaşların sorunlarına çözüm üretmek için var güçleriyle çalıştıklarını ifade eden İşcan, yeni yıl mesajında şunları kaydetti: "2019 yılı, hem şehrimiz hem de ülkemiz açısından çok verimli bir yıl oldu. Bir yandan ülkemizin bir barış ve huzur adası olarak kalması için, bir yandan da 2023 hedeflerimize ulaşmak için gayret ettik. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde etkin ve kararlı bir şekilde Türkiye'yi hedeflerine taşımak için azim ve kararlılıkla çalıştık; ülkemizi daha müreffeh ve daha güçlü kılmak için çalışmaya da devam ediyoruz. Karacabey’imizin gelişmesi, kalkınması ve ortak geleceğimiz için yeni yılda da yorulmadan çalışmayı, ve yepyeni ufuklarla koyduğumuz hedeflerimize ilerlemeyi sürdüreceğiz. Değerlerimiz bize birliği, beraberliği ve kardeşliği yüceltmeyi öğütlemektedir. Çalışmalarımızın tamamını bu anlayışla planlıyor ve hayata geçiriyoruz. Yeni yılda da hep birlikte yeni hizmetlerle ilçemizi kalkındıracağız.

2020 yılına yeni umutlarla, büyük hedeflerle giriyoruz. Daha güçlü, daha mutlu ve daha umutlu giriyoruz. Biriz, beraberiz, hazırız; 2020'de daha çok çalışacağız. Hedefimiz, 2019'daki başarılarımızı, 2020'de daha ileriye taşımak. İnşallah, yeni yılda da, turizmden tarıma, teknolojiden ticarete yeni eser ve hizmetlere imza atacağız. Türkiye'yi hep birlikte büyütecek, geliştirecek, 2023 hedeflerine ulaştıracağız. Evlatlarımıza 2053 ve 2071 vizyonlarını güven ve huzur içinde hayata geçirebilecekleri bir ülke bırakmak için çok daha çalışacak, daha sıkı mücadele edeceğiz. Bir ve beraber çalışarak, şehrimizi, ülkemizi daha iyi yarınlara taşıyacağız. Buna yürekten inanıyorum. Bu vesileyle ilçemizin her konuda gelişmesine katkı sağlayan çok değerli halkımıza destekleri için teşekkür ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, çok kıymetli şehit yakınlarımız ve kahraman gazilerimizin, Karacabeyli hemşehrilerimizin, çalışma arkadaşlarımın, bize her zaman katkı veren basın mensuplarımızın yeni yılını en samimi duygularımla tebrik ediyor, 2020 yılının ülkemize ve milletimize barış, sağlık, huzur, mutluluk ve başarı getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Yasin KESKİN
Etiketler: “2020, yılına, yeni, umutlarla,, büyük, hedeflerle, giriyoruz!”,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.