Haber Detayı
10 Eylül 2021 - Cuma 16:44 Bu haber 1166 kez okundu
 
Altyapıya yatırım geleceğe yatırımdır
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, vatandaşlarla da yaptığı sohbette çalışmalardan dolayı biraz daha sabretmelerini isteyerek, bittiğinde sadece onların değil çocuklarının hatta torunlarının bile bu altyapıyı kullanabileceğini söyledi.
YAŞAM Haberi
Altyapıya yatırım geleceğe yatırımdır

Bu yılı ‘altyapı yılı’ olarak ilan eden Karacabey Belediyesi’nin, bu konudaki kararlı çalışmaları devam ediyor.

   Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, ilçe merkezinde sürdürülen altyapı çalışmaları kapsamında kazılan yollardaki asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

   Başkan Özkan, kazılan sokaklarda işlemi biten bölgelerin asfaltlanarak yeniden kapatıldığını belirterek, gerçekleştirdiği incelmelerde teknik personelden hem altyapı hem asfaltlama çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Kronik sorunlar sona eriyor

   Karacabey Belediyesi, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve devletin de katkılarıyla ilçede kronik bir sorunun sona erdirildiğini belirten Başkan Özkan, bir yandan elektrik hatlarının yer altına alındığını, diğer yandan içme suyu şebekesinin yenilendiğini ve yakında kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarının da onarılacağını belirterek, vatandaşlardan biraz daha sabırlı olmasını diledi.

   Özkan yaptığı açıklamada, “Vatandaşlarımızın en büyük şikâyeti yollar konusuydu. Altyapı çalışmalarının elzem olduğunun, gelecek adına yapılan yatırımlar olduğunun vatandaşımız da farkında. Bir insanın ortalama ömrü kadar hizmet verecek yatırımlar yapılıyor. Bu yapılan çalışmalardan şu anda yaşayan vatandaşlarımızın çocukları ve torunları da istifade edebilecek. Dolayısıyla çalışmalardan dolayı yaşanan bu geçici sıkıntıya  karşı vatandaşlarımızdan bir miktar daha sabretmelerini bekliyoruz. Her şey daha güzel bir Karacabey için” ifadelerine yer verdi.

 

Kaynak: (KH) - Haber Merkezi Editör: Ayhan FİDAN
Etiketler: Altyapıya, yatırım, geleceğe, yatırımdır,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.